Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Міжнародний аеропорт Львів

  vote data
  Автор: Остап Мацьків Дата публікації: 06.04.2012
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького (код IATA: LWO[1], код ICAO: UKLL) — міжнародний аеропорт Львова, найбільший у Західній Україні за пасажиропотоком та маршрутною мережею. Розташований за 6 км від центру міста на південь.
  Аеропорт відкрито 1929 року на заміну старому львівському аеропорту на Левандівці.

  Скорпіонс у Львові Скорпіонс у Львові Команда Міжнародного аеропорту Львів імені Данила Галицького Король Данило Галицький

   

  Загальна площа терміналу 48 тис. 320 кв. м. Він має шість телетрапів, що здатні одночасно приймати два літаки класу Boeing-767 і чотири літаки класу Boeing-737. У терміналі є 29 стійок реєстрації пасажирів, 18 стійок паспортного контролю, 9 пунктів контролю проходження на авіаційну безпеку.

  Крім того, в новому терміналі передбачені VIP ложі для пасажирів внутрішніх та міжнародних рейсів, зона Duty Free з просторою скляною галереєю. В цілому ж комерційна складова (торгівля та фуд-корти) терміналу займе 2 тис. 932 кв. м, офіси авіакомпаній розмістяться на 682,4 кв. м.

  Для стоянок автобусів організовано 25 паркомісць дляавтомобілів - 1,1 тис. паркомісць. Загальна вартість робіт зі спорудження терміналу - 1 млрд 826,15 млн грн.

  Новий аеровокзал відповідає міжнародним архітектурним, будівельним і технічним стандартам і вимогам ICAO (International Civil Aviation Organization) і рекомендаціям міжнародно-транспортної асоціації IATA (International Air Transport Association).

  Реконструкція Львівського аеропорту, найбільшого в Західній Україні за пасажиропотоком і маршрутною мережею, дозволила збільшити пропускну здатність до 2 тис. пасажирів на годину, що відповідає вимогам УЄФА.

  На першому поверсі знаходяться зали очікування та реєстрації пасажирів, обробка багажу, а на другому й третьому поверхах здійснюється митний, прикордонний контроль та контроль з авіаційної безпеки.

   

  Новий термінал офіційно відкрито 12 квітня 2012 року - в День авіації. На відкритті були присутні: президент України Віктор Янукович, президент УЄФА Мішель Платіні та інші важливі персони (мер міста А. Садовий, міністр інфраструктури Б.Колесников і т.д.).

   

  Як добратися?


  Із центра міста від університету ім. Івана Франка незмінно ходить тролейбус № 9.

  Також є доїзд Маршрутним таксі №48 

   

  Контакти


  Довідкова аеропорту: (+38) 032 229-8112

  Розшук багажу: (+38) 032 229-8319

  VIP зал: (+38) 032 229-8626, факс. (+38) 032 229-8256

  Медпункт аеропорту: (+38) 032 229-8303

  Відгуки та пропозиції: customer@airport.lviv.ua

  Служба з управління персоналом: (+38) 032 229-8204 hr@airport.lviv.ua

  Теги:

  Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького ЄВРО

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Ретро Мото Музей Львів / Retro Moto Museum Lviv Палац Потоцьких у Львові Головний корпус Національного університету "Львівська політехніка" Головний залізничний вокзал Львова Львів- культурна столиця України Високий Замок Личаківський цвинтар Лиса гора у Львові Міжнародний аеропорт Львів Приватний англомовний дитячий садок Львів «АнглоLаnd»

  Цікаво почитати

  Scorpions у Львові