Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Приватний англомовний дитячий садок Львів «АнглоLаnd»

  vote data
  Автор: Андрій Садовий Дата публікації: 18.08.2019
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Англомовний садок «АнглоLаnd» – це цілоденне перебування з англомовними вихователями, всебічний розвиток за сучасною канадсько-фінською методикою, дотримання стандартів Базового компоненту дошкільної освіти, любов і увага до кожної дитини.

  Фото. Приватний англомовний дитячий садок Львів «АнглоLаnd» Фото. Приватний англомовний дитячий садок Львів «АнглоLаnd» Фото. Приватний англомовний дитячий садок Львів «АнглоLаnd» Фото. Приватний англомовний дитячий садок Львів «АнглоLаnd»

  Особливості місця

  Англомовний садок у Львові «АнглоLаnd» повного дня

  Англомовний садок «АнглоLаnd» – це цілоденне перебування з англомовними вихователями, всебічний розвиток за сучасною канадсько-фінською методикою, дотримання стандартів Базового компоненту дошкільної освіти, любов і увага до кожної дитини.

  Приходить час і перед всіма свідомими батьками постає питання: як подарувати своїй крихітці найкраще. Найкращий догляд, найкращий садок, найкращу освіту і найбільшу увагу. А сучасний світ, що так швидко змінюється і розвивається, потребує нових викликів і нових знань, базою для яких є міжнародно визнана англійська мова. В країнах Європи вже звичним явищем стали англомовні садки, що ведуть виховання діток англійською мовою паралельно з 2-3 уроками рідної мови на день. Настав час і для Львова, європейського міста, надати можливість своїм діткам зростати у англомовному середовищі, вивчаючи англійську як другу рідну.

  АнглоLand – це англомовний садок повного дня у Львові. Запрошуємо діток від 2 до 6 років. Є короткотривалий та повнотривалий формат. Короткотривалий день триває з 8.00 до 13.00 щоденно з понеділка по п’ятницю і включає трьохразове харчування. Повнотривалий день відповідно триває з 8.00 до 19.00 та включає п’ятиразове харчування. Спілкування з дітками англійською на протязі цілого дня, плюс уроки англійської щодня згідно теми тижня. Англомовні вихователі. Англомовні свята. В групі від 8 до 12 діток. Канадсько – фінська новітня методика. Уроки творчості. Хореографія і музика. Отримання знань Базового компонента освіти. Сучасне затишне приміщення з євроремонтом. Власний музичний зал та вуличний ігровий майданчик. Сигналізація. Відеонагляд.

  Наші навчальні напрямки

   

  Більше інформації ви можете дізнатись на сайті «АнглоLаnd»

   

   


  Контакти

  Контакти

  Наша адреса:

  Львів, Пр-кт Чорновола, 73 (за Інтерсіті)

  Понеділок – Субота

  8:00 – 19:00

  Телефон:

  38 067-133-00-55

  E-mail:

  angloland.com.ua@gmail.com


  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Ретро Мото Музей Львів / Retro Moto Museum Lviv Палац Потоцьких у Львові Жовківський замок Головний корпус Національного університету "Львівська політехніка" Головний залізничний вокзал Львова Львів- культурна столиця України Високий Замок Личаківський цвинтар Лиса гора у Львові Міжнародний аеропорт Львів