Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Міська набережна

  vote data
  Автор: Ірина Мирна Дата публікації: 07.11.2016
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Широка асфальтована укріплююча дамба довжиною в 3.8 км зранку стає біговою доріжкою для любителів кросу, рибалки й просто поціновувачі краси природи.

  Особливості місця

  Широка асфальтована укріплююча дамба довжиною в 3.8 км зранку стає біговою доріжкою для любителів кросу, рибалки й просто поціновувачі краси природи, здіймаючись двома «міні-потьомкінскькими сходами», зустрічають тут мальовничі світанки, діти й дорослі приходять сюди охолодити своє тіло спекотним літом, а взимку – отримати порцію адреналіну в ополонці або на ковзанах, для митців й творців, художників та фотоаматорів це місце натхнення, а для когось узбережжя – засіб існування. А громадські діячі, екологи та тільки-но створені шлюбні пари проводять свої заходи, урочистості та фото сесії біля постаменту з гарматою. Набережна водночас - гордість і сум, та вона залишається чи не єдиним місцем, куди городяни приходять найчастіше.

  Дамба, яка і утворила сучасну набережну, виникла в Нікополі немовби за помахом чарівної палички злого чаклуна. Хоча, насправді, замість чаклуна була Москва, де у 1952 р. відбувся ХІХ з’їзд КПРС, на якому було прийнято розгорнуту програму так званих «будівель комунізму». Серед цих монстрів, для фінансування яких народ примусили підписатися на чергову Держпозику у травні того ж 1952–го, було й будівництво Каховської ГЕС з величезним водосховищем. Водосховище було потрібне для зрошування земель, які відводилися під виробництво бавовнику, бо для майбутніх військових планів Москви його не вистачало.


  Радимо відвідати

  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Нікополь Пам'ятник кошовому отаману війська Запорізького Івану Сірку Нікопольський краєзнавчий музей Борисівське цілюще джерело Міська набережна