Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Ретро Мото Музей Львів / Retro Moto Museum Lviv

  vote data
  Автор: Олег Бойко Дата публікації: 11.06.2015
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Виставка-музей мотоциклів на вул. Дашкевича, 2 у Львові об’єднує експонати післявоєнного періоду, які були у приватному володінні, а пізніше були придбані колекціонером і членом клубу “Заз-Козак” Остапом Бойком. На виставці представлена мототехніка як відомих у нас марок (“Jawa”, “Минск”, “Восход”, “ИЖ”), так і менш відомих родоначальників радянського двоколісного транспорту.

  Фото. Ретро Мото Музей Львів / Retro Moto Museum Lviv Фото. Ретро Мото Музей Львів / Retro Moto Museum Lviv Фото. Ретро Мото Музей Львів / Retro Moto Museum Lviv Фото. Ретро Мото Музей Львів / Retro Moto Museum Lviv

  Особливості місця

  Звісно, що кожен власник вносив ті чи інші зміни у конструкцію мотоциклів, тому експонати не є в заводському оригіналі, зате - унікальні та неповторні. Так, наприклад, один чоловік, повернувшись зі США, вирішив зробити собі так званого “чоппера”: на мотоциклі була замінена вилка та змінено її нахил, але, виїхавши одного разу на нашу дорогу, власник зрозумів, що чопперам наша дорога “не по зубах”, після чого мотоцикл було продано.

  Крім мотоциклів на виставці представлені моторолери , велосипеди та багато інших експонатів двохколісної тематики. Є також і екземпляри виготовлені на Львівському мотозаводі, планується організація окремої експозиції, присвяченої цьому заводу.

  Працює музей щоденно з 10:00 до 19:00 (без вихідних)


  Ретро Мото Музей Львів / Retro Moto Museum Lviv. Як добратися?

  Добратися до музею можна одним із зручних для Вас способів:

  1. Пішки:

  Музей розташований за 2 кілометри від площі Ринок, орієнтовний час в дорозі не більше 20 хвилин. Від площі Ринок потрібно йти по вулиці Краківській в сторону площі Ярослава Осмомисла, далі переходимо на вулицю Богдана Хмельницького, так потрібно йти, нікуди не звертаючи, до початку вулиці Замарстинівська, далі потрібно повернути ліворуч і, йдучи по вулиці Замарстинівська, потрібно дійти до перехрестя вулиць Замарстинівська - Хімічна - Дашкевича (орієнтиром по праву сторону буде вивіска музею, по ліву сторону буде відділення Приватбанку). Ось ми й на місці, ласкаво просимо в музей!

  2. Громадський транспорт. Доїхати можна:

  Трамвай №6 (курсує з Головного вокзалу): від зупинки площа Старий Ринок, зупинка для виходу Палац культури Гната Хоткевича і пройти по вулиці Замарстинівська до перехрестя вулиць Замарстинівська - Хімічна - Дашкевича (орієнтиром по праву сторону буде вивіска музею);

  Трамвай №5 (курсує від аквапарку "Пляж"): від зупинки Підвальна, зупинка для виходу Гайдамацька, далі пройти орієнтовно 100 метрів прямо (орієнтиром по праву сторону буде вивіска музею).

  3. Власний транспорт:

  Музей розташований за 6 хвилин їзди від Оперного театру. Для того, аби проїхати до нього, Вам потрібно буде виїхати на проспект Чороновола та перед залізничним мостом повернути праворуч, після чого, проїхавши декілька метрів, повернути ліворуч, проїхавши під мостом, і рухатися прямо до перехрестя вулиць Замарстинівська - Хімічна - Дашкевича (орієнтиром по праву сторону буде вивіска музею, по ліву сторону буде відділення Приватбанку). Ось ми й на місці, ласкаво просимо в музей!


  Контакти

  Сайт:

  www.retromoto.lviv.ua/

  Телефон:

  +38 067 33 23 703

  +38 063 01 69 109

  E-mail:

  info@retromoto.lviv.ua

  Література

  Для написання опису ми використали статтю Костянтина Баранюка, котру він опублікував на сайті "Старі фотографії Львова".

  Теги:

  музей ретро техніка львів ретро львів ретро мотоцикли ретро музей Львів ретро музей ретро музей Україна ретро техніка у Львові оренда ретро техніки ретро техніка у фільмах ретро мотоцикли львів

  Радимо відвідати

  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Ретро Мото Музей Львів / Retro Moto Museum Lviv Палац Потоцьких у Львові Головний корпус Національного університету "Львівська політехніка" Головний залізничний вокзал Львова Львів- культурна столиця України Високий Замок Личаківський цвинтар Лиса гора у Львові Міжнародний аеропорт Львів Приватний англомовний дитячий садок Львів «АнглоLаnd»