Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Гірськолижний курорт «Драгобрат»

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 22.01.2014
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Один із найвищих гірськолижних курортів України – це «Драгобрат», який знаходиться неподалік села Ясиня на Закарпатті. Своєрідність курорту в оточенні хвойних лісів та зони альпійських лугів неподалік від гори Стіг. Тут у районі гірського масиву Близнеця унікальний природний клімат, що гарантує сніжні покриви аж до середини травня!

  Фото. Гірськолижний курорт «Драгобрат» Фото. Гірськолижний курорт «Драгобрат» Фото. Гірськолижний курорт «Драгобрат» Фото. Гірськолижний курорт «Драгобрат»

  Особливості місця

  Що може бути кращим за відпочинок у гірських полонинах? Особливо мальовничими є гірські простори в засніжені зимові дні! За зміцненням духу й сили – у «Драгобрат», де можна відновитися як фізично так і духовно.

  Курорт «Дгагобрат» знаходиться неподалік села Ясиня Рахівського району Закарпатської області. Знаходиться гірськолижний курорт на висоті 1400 м над рівнем моря. Саме підковоподібне розташування гір у цьому районі і гарантує те, що кататися тут можна так довго – сніг тримається до середини травня! Отож цей гірськолижний курорт можна відвідувати майже до кінця весни.

  У «Драгобраті» зроблено 6 спеціальних трас для катання – всі вони мають свої рівні складності, а тому тут буде цікаво і новачкам, і тим, хто в катанні вже мастак. Тут є 5 підйомників (Час роботи з 09:00 до 18:00. Черга на підйомники до 10 хвилин. Вартість від 15 грн. ).

  Серед інших розваг, що включає «Драгобрат» - це лазні і сауни, санки, квадро цикли, проходять дискотеки. Серед родзинок гірськолижного курорту – проведення фестивалів, зокрема часто тут проводять Freeride Fest міжнародні змагання з фрірайду.

  З «Драгобрату» відкриваються чудові краєвиди гір Петрос, Близнюки та мальовничої Говерли. Отож, якщо ви хочете, щоб ця зима вам запам’яталася, то радимо вам відпочити з користю для душі й тіла, а такий відпочинок вам пропонує гірськолижний курорт «Драгобрат».


  Поради незнайомцю

  У «Драгобраті» необхідне спорядження для катання можна взяти на прокат. Зокрема вартість прокату лиж та сноубордів від 50 грн. за 1 день.

  Всі подробиці можна дізнатися за телефоном: +38 (057) 728-51-40,

  Зупинитися на нічліг можна в готелі гірськолижного комплексу або ж котеджах чи приватному секторі. Вартість житла на 1 ніч приблизно 100 грн.

  На території комплексу «Драгобрат» є кафе та шашличні. Де можна відпочити і смачно поїсти. Заправка на найближчій АЗС смт Ясиня (10 км від «Драгобрату»).


  Гірськолижний курорт «Драгобрат». Як добратися?

  Добиратися до «Драгобрату» краще таким чином: їхати можна потягом Івано-Франківська або до м. Чернівці, далі рейсовими автобусами чи маршрутками до смт Ясиня. Від Ясині до Драгобрату (від турбази Едельвейс) курсують УАЗ ГАЗ-66 (інакше на такий підйом не здіймешся). До речі, вартість такого задоволення – проїзду 180-200 грн. за машину.

  Література

  1. :http://www.stejka.com/ukr/zakarpatskaja/jasinja/ski/gornolyjnyy_kurort_dragobrat/

  2. http://rakhiv-adm.org.ua/rahivschyna/ekonomika/pryoritetni-napryamky-rozvytku/turystychno-rekreatsijna-haluz/hirskolyzhnyj-kurort-drahobrat/

  Фото: http://www.stejka.com/ukr/zakarpatskaja/jasinja/ski/gornolyjnyy_kurort_dragobrat/

  Теги:

  Ясиня Говерла

  Радимо відвідати

  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Гірськолижний курорт «Драгобрат» Чорногірський хребет Чорногора Несамовите Гірськолижний курорт "Ворохта" Говерла Петрос Яремче Пнівський замок - місце, де живе історія