Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Ангарський перевал

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 17.01.2014
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Чудово відпочити у Криму можна не лише влітку, але й взимку. Одне з чудових місць для катання на лижах є Ангарський перевал у селі Перевальне – найбільш висока точка траси Сімферополь-Алушта. Це одне з найкращих місць для відпочинку в Криму зимою. Отож, за хорошими враженнями від зими, мальовничими краєвидами, гірським повітрям, цікавими історичними пам’ятками – до Криму!

  Фото. Ангарський перевал Фото. Ангарський перевал Фото. Ангарський перевал Фото. Ангарський перевал

  Особливості місця

  Ангарський перевал знаходиться на висоті приблизно 750 м над рівнем моря. Він перерізає головне пасмо Кримських гір. Місцевість має й велике історичне значення. Сьогодні це чудова місцина для активного зимового відпочинку в Криму.

  Гірськолижні та санні траси зроблено на схилі Чатир-Дагу. На увікенд тут збирається чималенько любителів активно відпочити. Сезон катання в Ангарському перевалі відкривають із січня і триває він аж до березня. Тут є три траси для катання, що помітно між собою різняться. Перша траса – проста, лише з невеликим нахилом, а тому чудово підійде для новачків. Друга траса знаходиться в буковому лісі. Третя траса має великий нахил та оточена безліччю скель. Піднявшись на гору, можна з’їхати вниз холодним кулуаром.

  Для любителів помандрувати це місце також буде цікавим. За історичними даними, саме в цій місцині у 1774 році поряд із перевалом відбулася битва турецьких і російських військ. Про битву тут збережено історичну пам’ятку і до нині. Так, зокрема, на трасі Сімферополь-Алушта знаходиться меморіал під назвою «Кутузівський фонтан».

  Для любителів розслабитися після активного відпочинку можна посидіти в кафе чи барі, сходити на дискотеку, відвідати сауну тощо.


  Поради незнайомцю

  Траси для катання працюють із 8:30 до 17:00 (на вихідних працюють до 18.00).

  Необхідне для катання спорядження можна взяти на прокат. Вартість ковзанів, санок, снігокатів, квадроциклів, сноубордів від 40 грн. за 1 день.

  Пообідати можна у кафе – ціни помірні. Закладів харчування тут багато. Зупинитися на нічліг можна в туристичній базі «Ангарський перевал» - вартість від 50 грн за добу. Є й інші пансіонати, де можна переночувати – ціни помірні.


  Ангарський перевал. Як добратися?

  Добратися до туристичної бази «Ангарський перевал» краще таким чином: проїхати потягом до Сімферополя – звідти на маршрутках, що йдуть у цей бік, автобусі чи тролейбусі до с. Перевальне, де й знаходиться Ангарський перевал.

  Якщо їхати на власному авто, то це траса Е 105. Від Сімферополя до села Перевальне приблизно 12 км – це приблизно 30 хвилин у дорозі. Їхати треба по трасі Сімферополь-Алушта. По дорозі є заправки.


  Література

  1. http://www.stejka.com/ukr/krym/perevalnoe/ski/gornolyjnyy_kurort_angarskiy_pereval/

  2. http://www.7ways.com.ua/docs/about/angarskij-pereval.html

  Фото http://www.doroga.ua/SkiingResort/Angarsky_Pereval

  Теги:

  Кутузов Крим гірськолижний курорт

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Мармурова печера – скарб Криму Ангарський перевал Печера Еміне-Баїр-Хосар Долина привидів Алушта Фуна – фортеця туманів