Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Гірськолижний курорт в с. Славське

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 10.01.2014
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Чудовий зимовий відпочинок пропонує курорт «Славське» в однойменному селі Славське на Львівщині. Село, окрім своїх мальовничих краєвидів, має й історичну цінність. Курорт «Славське» вважається одним із найкращих в Україні, він розташований на гірському хребті Бескиди, омитий річками Опір і Славка, пронизаний гірським повітрям та місцевим колоритом львівського життя.

  Фото. Гірськолижний курорт в с. Славське Фото. Гірськолижний курорт в с. Славське Фото. Гірськолижний курорт в с. Славське Фото. Гірськолижний курорт в с. Славське

  Особливості місця

  Курорт «Славське» знаходиться у однойменному селі Славянське Сколівського району Львівської області. Село Славське відоме не лише своїм туристичним потенціалом, але й історичними подіями. За переказами, село пов’язане із князем Святославом Володимировичем. Саме тут знаходиться могила князя, якого було вбито у 1015-му році братом Святополком. Могила князя знаходиться над річкою Опір.

  Гірськолижний курорт «Славське» - один із найкращих в Україні завдяки своєму вдалому природньому розташуванню. Курорт знаходиться на відомому гірському хребті Бескиди – долина річок Опір та Славка, неподалік гори Тростян.

  Особливість цього курорту, що тут туристи можуть покататися на кількох горах – Тростян, Менчіл, Кремінь, Високий Верх. Траси в «Славському» затверджені Міжнародною Федерацією лижного спорту. Працює курорт з грудня до квітня.

  Найвищою з гір є гора Тростян – 1232 м. гора знаходиться у 2-ох км від Славського. Має гора 11 трас різних рівнів. Схили гори поділено на центральний, східний, західний та північний. На горі Тростян часто проводять всеукраїнські змагання з гірськолижного спорту і тренування олімпійської збірної України

  Гора Менчіл має висоту 1072 м. знаходиться гора за 1 км від Славянського. Маж Менчіл 6 трас різного рівня складності. Гора Кремінь має 4 траси, вони більше призначені для дітей або початківців лижного катання. Гора Високий Верх знаходиться далі від Славського в с. Волосянка – це приблизно 5-6 км від Славського.

  Отож, з вибором трас для катання та краєвидів для милування, проблем не буде. У Славському вистачить й інших розваг, що піднімуть настрій та розслаблять тіло і загартують організм.


  Поради незнайомцю

  Проживання у Славському можливе в таких варіантах: готель або ж приватні будиночки. Ночівля від 90 грн. за добу.

  Пообідати можна у кафе чи ресторані, яких тут теж немало. Вибирати є з чого. Радимо вам посмакувати місцеві страви. Є тут і пересувні кафе на відкритому повітрі, які частіше за все пропонують гарячі напої та закуски.

  Серед інших розваг комплекс «Славське» пропонує і сауну, і більярд, дискотеки, спа-центри, санки та багато чого іншого. Отож, за здоровим тілом, гарним настроєм та чудовими увікендами – у село Славське, і тоді ця зима для вас буде, дійсно, незабутньою!


  Гірськолижний курорт в с. Славське. Як добратися?

  Найкраще добиратися залізницею. Усі потяги, що прямують на західну Україну зупиняються у с. Славське.

  Якщо ви добираєтеся від Львова чи Ужгорода, то звідси регулярно йдуть автобуси та маршрутки.

  На власному авто треба їхати по трасі Київ –Ужгород. Доїхати до м. Сколе, а потім через 2 км від міста буде поворот на с. Славське.


  Література

  1. http://snap.com.ua/uk/travel/girskolizhniy-kurort-slavske

  2. http://www.stejka.com/ukr/lvovskaja/slavsko/ski/gornolyjnyy_kurort_slavskoe/

  Фото http://ukrfoto.net/fullsize_5.html

  Теги:

  гора Менчіл Тростян гора Кремінь Львівщина

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Кам’янка – ріка природніх див Гірськолижний курорт «Ізки» Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений Гірськолижний курорт в с. Славське Славське Водоспад Шипіт Пилипець – місце найкращого гірського відпочинку в Карпатах Гора Гимба Міжгірський перевал