Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Гірськолижний курорт у селі Вишків

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 05.01.2014
  Карта
  Сплануйте маршрут

  У невеликому, але затишному та мальовничому карпатському селі Вишків мріє побувати кожен затятий турист. Особливо ця місцевість стає привабливою взимку для любителів гірськолижного відпочинку. Найчастіше туристи зупиняються однойменному центрі «Вишків», що знаходиться на 900 метрах над рівнем моря поблизу села, де протікає чарівна річка Мізунька та простягається гірський Вододільний хребет.

  Фото. Гірськолижний курорт у селі Вишків Фото. Гірськолижний курорт у селі Вишків Фото. Гірськолижний курорт у селі Вишків Фото. Гірськолижний курорт у селі Вишків

  Особливості місця

  Село Вишків знаходиться у Долинському районі Івано-Франківської області. Особливістю цього населеного пункту є те, що він розташований на висоті 800 м над рівнем моря у верхів'ях долини річки Мізуньки, поруч з головним Вододільним хребтом. Тож уявіть собі, які тільки краєвиди відкриваються з Вишкова – мальовничі гори, долини, гірські полонини та річки, здається, що до неба лиш рукою подати.

  У Вишкові туристи люблять відпочивати як зимою так і літом, адже мальовничі, наче з казки, водопади та річки, гірські схили ваблять мандрівників у будь-яку пору року. Привабливими є й погодні умови та кліматичні особливості Вишкова. Село Вишків є зручною відправною точкою для початку мандрівок на Вишківський Горган або озеро Синевир.

  Зимою у Вишків їдуть покататися на лижах. Одним із відомих центрів для активного відпочинку є гірськолижний курорт з однойменною назвою «Вишків». Він знаходиться поруч із селом. Гірськолижна траса у «Вишкові» складає 1 000 метрів. Катання на цій трасі рекомендують для початківців, а також тих, хто ще недавно в цьому виді і спорту, і відпочинку. Перепад висот на трасах – 300 метрів. Є два бугельні підйомники (черга на них до 5 хвилин; вартість від 8 грн. за 1 підйом).

  Серед класичних додаткових розваг гірськолижного центру є катання на конях, санки, сауна і лазня, більярд, басейн, дискотека тощо.

   


  Поради незнайомцю

  У «Вишкові» можна замовити індивідуальні заняття з інструктором (від 50 грн.). Недоліком є невеликий вибір спорядження на прокат, тому бажано приїжджати зі своїм.

  Жити можна в міні-готелях або в селі в приватному секторі (коштує це недорого від 50 грн./ добу). Можна сказати, що відпочинок у приватному секторі користується більшою популярністю, ніж готелі. Є кафе, медпункт.

  Варто зазначити, що ціни на зимовий відпочинок у селі Вишків вищі, ніж на літній.

   


  Гірськолижний курорт у селі Вишків. Як добратися?

  Село Вишків знаходиться на шляху Долина — Хуст. На захід від села відходить дорога до сусіднього населеного пункту — Сенечів (Семичів).

  Найкраще добиратися до с. Вишків потягом до Львова. Звідти їдемо маршрутками або рейсовими автобусами за маршрутом Львів-Тячів до с. Вишків (це приблизно 160 км). Можна, до речі, доїхати потягом до смт. Воловець, а далі на таксі до с. Вишків (це приблизно 61 км).

   


  Література

  1. http://karpaty.nezabarom.ua/ua/vyshkov/

  2. http://www.stejka.com/ukr/ivanofrankovskaja/vywkov/ski/gornolyjnyy_kurort_vywkov/

   


  Радимо відвідати

  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Синевир Гірськолижний курорт у селі Вишків Синевирська поляна Міжгірський перевал