Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  «Вишгора»

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 26.12.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Вишгора – один із найкращих гірськолижник курортів недалеко від Києва у місті Вишгород. Саме сюди найчастіше взимку їдуть на відпочинок! Ви ще й досі не знаєте, де провести зимові свята, тож подумайте про Вишгору. Також у Вишгороді є багато інших розваг, де можна чудово провести вихідні. Це місто славиться своїми мальовничими пагорбистими ландшафтами.

  Фото. «Вишгора» Фото. «Вишгора» Фото. «Вишгора» Фото. «Вишгора»

  Особливості місця

  Вишгора знаходиться в передмісті Києва серед мальовничої природи неподалік Київського моря (водосховище). Основа пагорбів для катання засніжені штучно, а тому сезон катання починається ще з початку грудня, коли справжній сніг ще не завжди й випадає.

  У виш горі є 3 траси. Перша – довжиною у 220 м, друга – 350 м і третя – для сноутюбінга. Підйомник всього один (черга приблизно 10 хвилин). Працює «Вишгора» з 10:00 до 22:00. Вартість – 5 грн/за підйом, 70 грн. за день.можна замовити абонемент на ніч – 100 гривень.

  Лижні спуски і траси тут в чудовому стані. Для активного відпочинку, хто любить рейдерство, є сноупарк – «Адмірал Більбоу». До речі, цей сноупарк є єдиним в околицях Києва. Тут є трампліни, бокси, кікери тощо. Саме тут екстримальні лижники можуть відчути увесь адреналін та кайф від катання.

  Також серед інших розваг у «Вишгорі» можна покататися на снігоходах, квадро циклах, пограти в пейнтбол. Іноді проводиться своєрідний фестиваль, де проводяться змагання з джиббінгу.

  До речі, у Вишгороді є залишки давньоруського городища, а також Вишгород славиться своїми мальовничими ландшафтами. У Вишгороді є церква Бориса і Гліба, вона є архітектурною пам’яткою міста. Церква була зведена у 1863 році на місці стародавнього Вишгородського храму. Отож, проведіть зимові свята та вихідні в цікавому місті з енергією та активністю!


  Поради незнайомцю

  Індивідуальне заняття з інструктором у Вишгорі коштує від 130 грн. Пообідати можна у кафе, що знаходиться на території. На території є медпункт і майстерня з обслуговування лиж і сноубордів. На ночівлю можна залишитися в готелі у Вишгороді або на околицях.

  Телефон для довідок: +38 (050) 551-22-10, (067) 468-06-15.


  «Вишгора» . Як добратися?

  Адреса курорту Вишгора: м. Вишгород, вул. Ватутіна, 102.

  Найкраще їхати від Києва маршруткою № 41 від ст. метро Героїв Дніпра до Вишгорода. Далі пройти 15 хвилин пішки. Також можна їхати маршруткою № 397 – до зупинки «Аптека» (Вишгород) – їхати від станції метро Героїв Дніпра. Від площі Тараса Шевченка найкраще їхати на маршрутці №398 – також до остановки «Аптека» у Вишгороді.

  Можна їхати власним авто – є відкритий паркінг (10 грн./день). Заправки поруч при в'їзді.


  Література

  1. http://www.stejka.com/ukr/kievskaja/vywgorod/ski/gornolyjnyy_kurort_vywgora/

  2. http://www.vishgora.com.ua/map

  Теги:

  Вишгород

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві Міський сад Києва