Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 24.12.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  На Закарпатті у селі Верхній Студений знаходиться чудова гірськолижна база «Бескид» - від імення ближньої гори. Окрім захоплюючих емоцій від катання на лижах, ви отримаєте релакс і для душі, адже село Верхній Студений знаходиться на березі мальовничої чистої річки, повітря тут по-справжньому гірське і чисте, а особливості закарпатського колориту створять вам справжню туристичну атмосферу.

  Фото. Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений Фото. Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений Фото. Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений Фото. Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений

  Особливості місця

  Якщо ви новачок у гірськолижному спорті, то саме вам чудово підійде Верхній Студений. Спуски тут не надто круті, а ціни помірні. Село розташоване на території системи гірських хребтів Скольські Бескиди, а тому курорт часто називають Бескидом.

  Сніг у Верхньому Студеному лежить майже із самого грудня до середни березня, а тому й гірськолижні бази діють у ці терміни. У Студеному 4 траси. Перепад висот трас 160-200 м. . Всього 3 бугельних підйомники довжиною близько 1 км. Черга на підйомники до 5 хвилин. Вартість від 6 грн./підйом.

  У Студеному також передбачено нічне катання, але такі послуги є лише на одній найкоротшій 400-метровій трасі спорткомплексу «Адреналін. Для дітей також є окремі розваги. Зокрема можна покататися на санчатах та учбовій гірці спортивного комплексу «Адреналін».

  Село Верхній Студений цікаве не лише базами лижного відпочинку, але й своїми культурними і духовними пам’ятками. Виникло воно у XVI столітті, зберігає давню історію й традиції. На території села збережена триярусна Миколаївська церква, закладена ще у 1804 році. Отож, за бажанням можна буде відвідати і її.


  Поради незнайомцю

  Вартість прокату лиж, сноубордів від 50 грн. за 1 день. Індивідуальні заняття з інструктором від 50 грн. На території лижної зони є медпункт.

  У с. Верхній Студений є кілька кафе. Можна жити в готельних комплексах, або в будиночках, що здаються. Ціни помірні – від 120 грн за номер. Окрім гірськолижного відпочинку, тут є й інші розваги – лазні, боулінг, дискотека тощо.

  Мобільний зв'язок є на території усього села Верхній Студений. До найближчої автозаправної станції треба їхати близько 20 кілометрів - до селища Воловець.


  Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений . Як добратися?

  Найкраще до с. Верхній Студений їхати потягом до ст. Воловець. Звідти їхати маршруткою 30 км до с. Верхній Студений. Маршрутки йдуть регулярно.

  Якщо їдете власним авто, то це такий напрямок: Київ-Львів-Чоп (Е-50/М-06). За с. Нижні Ворота повернути на Міжгір'я, далі орієнтуватися на дороговказ «Верхній Студений». Комплекс розташований в кінці села. Найближча заправка в смт Воловець (30 км).

  Село Верхній Студений віддалено від районного центру на 31 кілометр. Найближче велике місто Мукачево знаходиться на відстані 31 кілометра, до Ужгороду 130 кілометрів, а до Львова - 154 кілометри.


  Література

  1. http://www.stejka.com/ukr/zakarpatskaja/verxniy_studenyy/ski/gornolyjnyy_kurort_verxniy_studenyy_beskid/

  2. http://ski.putivnyk.com/skiresort.php?lang=ua&ind=verhniy_studenuyy

  Теги:

  Карпати Бескид Міжгіря

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Гора Великий Верх Гірськолижний курорт «Ізки» Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений Гірськолижний курорт в с. Славське Славське Водоспад Шипіт Пилипець – місце найкращого гірського відпочинку в Карпатах Гора Гимба