Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Гірськолижний курорт «Ізки»

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 17.12.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Відпочити взимку – не мрія, а необхідність, адже організм виснажується довгими осінніми стресами, відсутністю достатньої кількості сонячного повітря! Та й нам не вистачає розваг і адреналіну, який запросто можемо отримати влітку. Тому коли як не зимою поповнювати сили організму! Один з найкращих варіантів відпочинку – гірськолижні розваги. Один із найекологічніших курортів, що пропонує ці послуги – «Ізки».

  Фото. Гірськолижний курорт «Ізки» Фото. Гірськолижний курорт «Ізки» Фото. Гірськолижний курорт «Ізки» Фото. Гірськолижний курорт «Ізки»

  Особливості місця

  Еко-курорт «Ізки» - це не лише гірськолижний курорт, але й відпочинково-оздоровчий комплекс, який розташований поблизу села Ізки в Міжгірському районі Закарпатської області. Гірськолижний комплекс знаходиться в мальовничому прикарпатському краї, де гарна природа, свіже повітря та гірські простори – здається, що тут і дихається легше. Поблизу гірськолижної бази протікає річка Репінка, неподалік гора Магура (600 м над рівнем моря).

  Курорт «Ізки» збудовано відносно недавно – у 2007-му році. Рельєф гірськолижного масиву легкої та середньої складності. В «Ізках» всього 5 трас, довжиною від 1000 м до 1800 м, перепад висот 250 м.

  В «Ізках» функціонує 2 підйомники: один із них двомісний крісельний (980 м), а інший бугельний (950 м). щоб підійнятися на гірку за допомогою підйомника, варто заплатити 6 гривень за підйом і від 100 грн. за день.

  Також в «Ізках» на прокат можна взяти все необхідне спорядження. Можна взяти напрокат сноуборди, щоб урізноманітнити відпочинок. Ціна – від 50 гривень.

  Курорт має багато своїх переваг. Зокрема він знаходиться в одному з місць, де найвищий рівень екології. Висота – найкомфортніша для організму людини. На території курорту можна пити мінеральну воду з мінерального джерела, щао знаходиться на території курорту.


  Поради незнайомцю

  В «Ізках» є ресторан кафе, шашлична – тут можна смачно поїсти та добре відпочити. Серед розваг ще варто відзначити й такі: катання на снігоходах, санки, каток, екскурсії, катання на конях, парапланеризм, квадроцикли, пейнтбол, баня, більярд, спа-центр, оздоровчий центр, йога, каток.

  Зупинитися на нічліг можна в готелі (2 км від траси), вартість від 180 грн. також у приватному секторі в Ізки, що, звичайно, буде набагато дешевше.

  Для комфортнішого катання в «Ізках» можна замовити послуги інструктора – 100 грн.

  Детальну інформацію про гірськолижний курорт можна знайти на офіційному сайті http://izki.com.ua/ua/


  Гірськолижний курорт «Ізки». Як добратися?

  Найзручніше дістатися до села Ізки таким чином: треба їхати на поїзді до ст. Воловець або ст. Міжгір'я, а вже далі трансфером комплексу «Ізки».

  Власним авто найкраще їхати через Ужгород. Відстань від Ужгорода до Ізок 80 км, від Києва 573 км. Найближча АЗС в смт Воловець (20 км).


  Література

  1. http://www.stejka.com/ukr/zakarpatskaja/izki/ski/gornolyjnyy_kurort_izki/

  2. http://izki.com.ua/ua/

  3. http://serg-klymenko.narod.ru/Other_World/Ukraine.Karpaty.Izky.htm

  Фото

  http://serg-klymenko.narod.ru/Other_World/Ukraine.Karpaty.Izky.htm - автор Сергій Клименко

  Теги:

  лижі гори Карпати

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Гора Великий Верх Гірськолижний курорт «Ізки» Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений Гірськолижний курорт в с. Славське Славське Водоспад Шипіт Пилипець – місце найкращого гірського відпочинку в Карпатах Гора Гимба