Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Кам’янець-Подільський

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 30.10.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Найстаровинніше місто України з його багатою історією, загадками, легендами, туристичними маршрутами, культурою та архітектурними пам’ятками – це все Кам’янець-Подільський. Місто займає третю сходинку у рейтингу найкращих пам’яток архітектури України – 71 національного значення. Це містечко фестивалів, цікавих екскурсій, смачної кави та кохання!

  Фото. Кам’янець-Подільський Фото. Кам’янець-Подільський Фото. Кам’янець-Подільський Фото. Кам’янець-Подільський

  Особливості місця

  Кам’янець-Подільський – місто Хмельницької області, що розташоване на річці Смотрич. Славиться місто своїми туристичними стежками.

  Зокрема найвідоміші архітектурні пам’ятки – це Національний історико-архітектурний заповідник, замок XIV–XVI століття, Петропавлівський кафедральний костел, дерев'яна Хрестовоздвиженська церква та багато інших місць.

  У Кам’янець треба їхати не на один день – тут стільки цікавого, колоритного й незвичного, що це треба розглядати як мінімум три дні, або ж хоча б відправитися на вихідні.

  Історики стверджують, що Кам’янець було засновано у 12-на початку 13 століття. Кам’янець поділяється на Старе й Нове місто. Щоб оглянути старе місто вам буде потрібно майже 8 годин часу.

  Для романтиків Кам’янець також особливий, адже тут було встановлено камінь кохання, який оповитий цікавими повір’ями про те, як він допомагає усім охочим віднайти свою любов, зміцнити вже існуючі стосунки.

  У Кам'янці-Подільському багато й паркових зон. Зокрема найвідоміші місця, якими треба помандрувати – це ботанічний сад, дендропарк, Міський і Комосомольський парки, сквери Танкістів і Васильєва. Якщо ви хочете знати про Камянець усе, то вам треба відвідати й Смотрицький каньйон, який було включено до Національного природного парку «Подільські Товтри».

  Кам'янець-Подільський відомий в Україні і своїми колоритними фестивалями. Щовесни у містечку весело, гучно й сито відкривають новий туристичний сезон – це явище, яке треба побачити. Відомим у Кам’янці є й спеціалізований фестиваль «Terra Heroica». Популярним у місті є фольклорно-етнічне мультикультурне «Свято семи культур», а також мистецький «Фестиваль вільних людей». На ці фестивалі народ їде з усіх куточків України та навіть із-закордону. Не пропустіть і ви фестивалі. Слідкуйте за ними на сайті «Кампот».


  Поради незнайомцю

  У місті близько 20 готелів від 4-ьох зіркових до одноквартирних. Отож у Кам’янці кожний може знайти житло на свій гаманець.

  Пообідати можна у кафе міста. Зокрема смачно й недорого у кафе-ресторані «Тарас Бульба» вул. Старобульварна, 6 тел. (03849) 9-05-3.


  Кам’янець-Подільський . Як добратися?

  Від Хмельницького до Кам’янця-Подільського приблизно 90 км. Діститися можна як залізницею, так і маршрутними автобусами.

  Розклад руху приміських маршрутів можна дізнатися на сайті: http://kampot.org.ua


  Література

  1. http://ekskyrsii.k-p.net.ua/kamenec.shtml

  2. http://kampod.name

  Фото http://kam-pod.in.ua/photo/14-0-313

  Теги:

  замок туризм


  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 3 дні.
  Маршрут екскурсії
  Чернівці – унікальність в розм..
  Ціна, грн 1395

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Кам'янець-Подільська фортеця Хотинська фортеця Подільські товтри - "На дні висохлого океану" Кам’янець-Подільський Будинок польського магістрату у Кам’янці – Подільському Собор Александра Невського у Кам’янці-Подільському