Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Гора Гимба

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 02.10.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Одна з перлин Українських Карпат – це гора Гимба (Гемба), яка знаходиться на Закарпатті на межі Свалявського та Міжгірського районів. Ця гора вражає туристів своїми гігантськими розмірами та привабливими ландшафтами. Хто ж не мріє поблукати справжніми карпатськими полонинами, поїсти свіжої юшки, звареною на вогнищі на вершечку Гимби! Приїздіть – і ваш відпочинок стане по-справжньому незабутнім!

  Фото. Гора Гимба Фото. Гора Гимба Фото. Гора Гимба Фото. Гора Гимба

  Особливості місця

  Гимба одна з найвищих вершин гірського масиву Полонина Боржава. Гора знаходиться на межі Свалявського та Міжгірського районів Закарпатської області.

  Висота гори Гимби сягає майж 1,5 км. Гимба цікава і за своєю формою – її вершина схожа на купол та вигнута півмісяцем.

  Особливо красивим є підніжжя Гимби – воно вкрите казковими лісами, піднімаючись вгору – ви потрапите в карпатські полонини. Повітря тут чистіше, ніж можна уявити. Здається на вершині Гимби, що весь світ біля твоїх ніг, а ти знаходишся у справжньому раю. У пору золотої осені – тут особливо красиво – уявляєте, які краєвиди відкриваються перед вами?!

  Неподалік Гимби знаходиться один із найкрасивіших та найвідоміших водоспадів України – Шипіт. Він розташований на північних схилах гори. На північний схід від гори розташовані два села, які також вважаються туристичними перлами Карпат – це Пилипець та Подобовець. Тут можна не лише заночувати, поїсти, але й побачити цікаві культурні та туристичні пам’ятки.

  Гора Гимба – це одне з улюблених місць туристів. Через її вершину проходить пішохідний маршрут «Вершинами Боржави», який починається у Воловці і веде до Міжгір'я (або у зворотному напрямку). На північних та північно-східних схилах гори діє 8 підйомників для гірськолижників. Отож, приїхати у це місце можна й взимку – це буде головний туристичний пік цього сезону.

  У районі гори Гимби розташований другий за висотою гірськолижний курорт України, він має найдовшу гірськолижну трасу в нашій державі – це приблизно 3,5 км.

  Отож, не зволікайте з мандрівкою – ви варті побачити цю красу!


  Поради незнайомцю

  На нічліг можна стати табором на околицях села Пилипець. Абож заночувати у садибах села, які тут здаються щодобово – на різні гроші та з різними умовами.

  Шикарним же є відпочинок у садибі, яка так поетично й називається «Гимба». Це своєрідний двоповерховий дерев’яний будинок на 16 місць. Відпочинок тут, дійсно, комфортний. Про деталі сервісу та іншу інформацію читайте на сайті http://www.karpaty.info/ua/uk/zk/mg/pylypets/houses/hymba/

  Харчуватися можна у кафе та господах с. Пилепець, яке є відправною точкою для сходження на Гимбу. Найнеобхідніше краще взяти із собою. Обов’язково візміть у мандрівку на гору такі речі (якщо це тільки ваше сходження – так званий зелений туризм, а не гірськолижний відпочинок): дощовик, ліхтарик, мотузку, батарейки для ліхтарика, сірники і неодмінно фотоапарат, адже він подарує вам головне – незабутні спогади на все життя!


  Гора Гимба. Як добратися?

  Добираємося спочатку до села Пелипець - воно є орієнтиром. від нього йдемо до гори самостійно або з екскурсією.

  Село Пелипець розташоване за 135 км. від м. Ужгород, за 190 км. від м. Львова та 90 км. від с.м.т. Сколе. Звідси йдуть як потяги так і маршрутні автобуси до Пилепця. Замовити квитки варто заздалегідь в касах або через інтернет.

  Література

  Література:

  http://www.karpaty.info/ua/uk/zk/mg/pylypets/houses/hymba/

  фото: http://www.karpaty.info/ua/uk/zk/mg/pylypets/houses/hymba/

  Теги:

  Пелипець Карпати туризм водоспад Шипіт

  Радимо відвідати

  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Гора Великий Верх Гірськолижний курорт «Ізки» Гірськолижний курорт у с. Верхній Студений Гірськолижний курорт в с. Славське Славське Водоспад Шипіт Пилипець – місце найкращого гірського відпочинку в Карпатах Гора Гимба