Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Миргород

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 26.09.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Миргород – старовинне містечко на Полтавщині, що зберігає свою старовинну історію та традиції. Саме з мінеральними та лікувальними водами асоціюється у нас це місто. Тут знаходиться відпочивальник комплекс з однойменною назвою містечка. Саме через Миргород проїздять мандрівники на Сорочинський ярмарок…

  Фото. Миргород Фото. Миргород Фото. Миргород Фото. Миргород

  Особливості місця

  Миргород … У самій назві цього міста вчувається тиша й умиротворення – саме таким воно і є та дарує їх гостям міста. У народі кажуть, що е було зручне місце для ведення мирних переговорів між сусідніми народами і племенами, а тому й пішла назва «миргород», мирний город, місце для успішного укладення миру.

  Миргород вважається одним із з найдавніших поселень Лівобережної України. За словами істориків, його було засновано у XII—XIII століттях як сторожовий пункт східної околиці Київської Русі. Перші друковані записи про Миргород – город миру трапляються у XVI столітті.

  Сьогодні Миргород приваблює туристів своєю старовинною архітектурою, лікувально-оздоровчими закладами, чудовими парками для відпочинку. Вулиці тут так і дихають минувшиною, що відображена у міській архітектурі…

  Духовними перлами сучасного Миргорода є Свято-Троїцька Церква та Успенська Церква.

  Асоціюється Миргород у багатьох ще й із селом Великі Сорочинці, яке розташоване неподалік, це постійне місце проведення Сорочинського ярмарку, куди їдуть та йдуть з усіх куточків України. І, звичайно ж, справжній мандрівник зазирне і до Миргорода – міста нашої історії часів Київської Русі.

  Цікавим для туристів є заклад «Миргородкурорт», який було створено ще на початку 20-го століття. Нині до комплексу «Миргород-курорт» входять санаторії «Березовий гай», «Полтава», «Хорол» та «Миргород». На відпочинок до місць, де виробляється одна із провідних мінеральних вод на ринку України «Миргородська» постійно їдуть туристи. Отож, не баріться – приїздіть у пору золотої осені, щоб прогулятися затишними парками Миргорода, помилуватися старовинною архітектурою «мирного города», адже тут, дійсно, живуть спокій та умиротворення!


  Поради незнайомцю

  У місті функціонує 32 заклади ресторанного типу (бари, ресторани, кав'ярні, кафе), тому де перекусити проблем не виникне. Якщо захочете проїхатися на Сорочинці – запасіться необхідними харчами.

  Зупинитися на нічліг можна у готельно-ресторанному комплексі «Миргород» (вул. Гоголя, 102) або ж у готельно-ресторанному комплексі «Гоголь» (Якова Усика, 18).


  Миргород. Як добратися?

  Залізничний вокзал "Миргород". Знаходиться вокзал на основному напрямку Харків – Київ, на відліку між станціями Полтава – 100 км, Ромодан – 26 км. Автовокзал "Миргород". Знаходиться за адресою вул. Воскресінська (центр міста, на території центрального базару).

  Література

  mirgorod.osp-ua.info/?

  фото

  mirgorod.osp-ua.info/?

  Теги:

  мінеральна вода "Миргородська"

  Радимо відвідати

  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Миргород