Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Чорногірський хребет

  vote data
  Автор: Катерина Олегівна Дата публікації: 22.09.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Чорногірський хребет - чарівне місце на теренах Івано-Франківської області, що приваблює туристів мальовничими краєвидами незайманої гірської природи. Всі, хто долав маршрут хвилястої лінії одинадцяти вершин, якими є: Говерла, Брескул, Пожижевська, Данціж, Туркул, Ребра, Гутин-Томнатик, Бребенескул, Менчул, Смотрич і Чорна Гора [Піп Іван], зазначають - побачені живописні пейзажі, що надихають, безумовно варті затрачених зусиль.

  Фото. Чорногірський хребет Фото. Чорногірський хребет Фото. Чорногірський хребет Фото. Чорногірський хребет

  Особливості місця

  Чорногора - це найвищий хребет Українських Карпат, на величезному просторі яких займає панівне становище. Свій початок Чорногірський хребет бере над селищем Ясіня на Закарпатті з вершини Петрос. Його довжина сягає тридцять п'ять кілометрів, тому подорож по вищезгаданим висотам займе у Вас не менше трьох днів, залежно від того, яку відстань долати за день. Чорногірський хребет не дарма був названий найвищим, так як на його маршруті розташовано шість гір, що сягають висоти більше 2000 метрів: Говерла (2061м), Бребенескул (2035 м), Піп Іван Чорногорський (2028 м), Петрос (2020 м), Гутин Томнатик (2016 м) та гора Ребра (2001 м).

  Неабиякою особливістю Чорногірського хребта являється неоднаковість його південних і північних схилів. Коли південні схили швидко сходять вниз у глибокі долини, то на північному боці майже від кожної вершини відходять поперечні бокові хребти з лагідним схилом і стрімкими боковими стінами. Схили вершин Чорногірського хребта мають, переважно, трав'янисте покриття, кам'яних розсипів небагато, тому непогані стежки прокладають туристам безтортурний шлях вперед і вгору.

  Вирушаючи на зустріч надихаючим краєвидам славетних Карпат, варто зважати на погоду, адже подорож вищезгаданими маршрутними стежками Чорногірського хребта може перетворитися на суцільну проблему, скажімо, під час зливи чи снігопаду, бо сховатися від негоди Ви не матимете де. Вічного снігу на вершинах Чорногірського хребта немає, проте бували випадки, коли в окремих місцях сніг і літом не зникав. Варто зазначити, що мандрування по Чорногорі вимагає доброї фізичної підготовки, так як цей вид туризму не з легких, проте не менш приємний. Невід'ємною частиною подорожі стежками Чорногірського хребта є наявність відповідного турспорядження, намету та примусу, що полегшить Ваш активний відпочинок. Обов'язковою умовою треба відзначити наявність хоча б мінімального досвіду в такій справі, але подорожувати Карпатами таки краще з професійним інструктором, який знає куди прямувати і де безпечніше розкласти намет.

  Мандри стежками Чорногірського хребта - справа не з простих, але з неймовірно захоплюючих, адже свіже повітря висот, прозорі кришталеві води гірських озер, живописні краєвиди незайманої природи Карпат залишають незабутні враження та дарують неповторні відчуття, і хоч довгі маршрути виснажують, проте неймовірно надихають.

   


  Поради незнайомцю

  Похід в гори - відпочинок не для лінивих, тому варто зазначити ще раз, що для такої справи потрібно мати усе необхідне: добру фізичну підготовку, надійне туристичне спорядження та професіонального інструктора-екскурсовода, якщо Ви не маєте досвіду в гірському туризмі. А також обережність, теплий одяг та мінімальна аптечка у Вашому рюкзаку ніколи не стануть зайвими у подорожі.


  Чорногірський хребет. Як добратися?

  Вихідних пунктів на Чорногірський хребет є декілька: з його північного боку є Завоєля (входить до Ворохти) — невеликий присілок над Прутом, східної частини може бути зручним вихід з верхньої частини сіл Бистрець і Берестечко (Дземброня), з закарпатського боку вихідними для походів на західну частину Чорногори будуть населені пункти Лазещина, Ясіня і Кваси, а на східну — села Богдан і Луги. До цих населених пунктів можна добратися зі Львова потягами або автобусами. Відстань від Львова до Завоєля 236км, до Берестечка - 266км, до Лазещини - 237км, а до села Луги найближче - 129 км.


  Література

  http://clubveslo.jimdo.com/відпочинок-в-україні/пішохідні-походи-по-карпатах/чорногірський-хребет/

  http://hochuvgory.com.ua/khochu-v-gori/chornogora.html

  http://kamrat.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1&Itemid=21

  Теги:

  Чорногірський хребет Чорногора Карпати Говерла

  Радимо відвідати

  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Гірськолижний курорт «Драгобрат» Чорногірський хребет Чорногора Несамовите Піп Іван - "Білий Слон" Гора Менчул (Мунчел) Гірськолижний курорт "Ворохта" Водоспад Гук Женецький Говерла Петрос