Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Харківський планетарій

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 02.08.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Неймовірно цікавим для відпочинку та пізнавальної екскурсії є планетарій у Харкові – один із найбільших в Україні. Доторкнутися до зірок та побачити всесвіт у великому масштабі можна саме тут! Таке дійство можна собі лише уявляти, а ще краще побачити – акторами виступають комети, зірки, Сонце, планети та гігантські галактики!

  Фото. Харківський планетарій Фото. Харківський планетарій Фото. Харківський планетарій

  Особливості місця

  Харківський планетарій – особливий астрономічний центр, який поєднує в собі театр та аудиторію. Отож, для любителів, космічних явищ, це місце буде по-особливому цікавим.

  У головному Зірковому залі встановлено апарат «Планетарій», він дозволяє побачити захоплюючу картину зіркового неба. На основному куполі ви можете спостерігати захопливу картину як південного так і північного півкола Землі. Спеціальні проектори, які тут встановлено, дозволяють побачити схід та захід Сонця, що нічим не відрізняється від справжнього. Також ви побачите чарівну картину полярного сяйва, панорами Харкова або ж всіяний кратерами ландшафт Місяця. Реалістичність явищ забезпечує мультимедійний відеопроектор. Він також демонструє глядачам відео об’єктів Космосу. І весь Всесвіт танцює перед вами у своєму вічному рухові та розвиткові.

  Не менш цікавим у планетарії є й телескоп, що знаходиться у спеціальній обсерваторії. у погожі вечори можна сміливо спостерігати рух Місяця, ближчих до нас планет, інші небесні тіла, а вдень можна чудово розглянути сонячні плями.

  Для особливо допитливих відвідувачів у планетарії проводяться науково-популярні лекції та програми. Лекції поділяються для дитячої аудиторії та дорослих. Багато тем розроблено спеціально до шкільної програми учнів, а тому такий урок діти ніколи не забудуть, адже те, що можна тут побачити, – дивовижне явище!

  Колектив планетарію розробляє програми для учнів, романтичні, розважальні та релаксаційні програми, а також виїзні заходи.

  Планетарій у Харкові – одне з цікавих місць Харкова, адже не в кожному місті можна побачити справжнє зіркове видовище!


  Поради незнайомцю

  Телефон для довідок: (057) 705-00-19; (057) 705-00-21.

  Можна замовити спеціальні екскурсії та лекції для групи, або навіть для кількох чоловік.

  Багато цікавої та корисної інформації про планетарій можна дізнатися на офіційному сайті: http://planetarium-kharkov.org/


  Харківський планетарій . Як добратися?

  Адреса планетарію: місто Харків, провулок Кравцова, 15.

  Добратися можна на метро – це станція «Історичний музей». Звернути на вулицю Клочковську, через 2 квартали буде провулок Кравцова – поворот на право.


  Література

  1. http://planetarium-kharkov.org/

  Фото: http://planetarium-kharkov.org/?q=maliy-zal-planetarija-2013

  Теги:

  телескоп всесвіт земля комета сонце галактика астрономія

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Харківська площа Свободи – найбільша в Україні Ботанічний сад ім. Каразіна Харківський зоопарк Лижний курорт «Альпійська долина» Аквапарк «Хвиля» Благовіщенський собор – одне з семи чудес Харкова Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Терасний сквер – історичне ядро Харкова Покровський собор у Харкові Аквапарк «Джунглі»