Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Парк імені В. Маяковського у Харкові

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 31.07.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Ще однією зеленою перлиною Харкова є парк імені В. Маяковського, що знаходиться Орджонікідзевському районі міста між вулицею Миру та Московським проспектом. Територія парку – це чудове місце для перепочинку у гамірному мегаполісі, де багато розваг знайдуть до душі як дорослі так і діти. Тут періодично проводять міські заходи та організовують масові гуляння.

  Фото. Парк імені В. Маяковського у Харкові Фото. Парк імені В. Маяковського у Харкові Фото. Парк імені В. Маяковського у Харкові Фото. Парк імені В. Маяковського у Харкові

  Особливості місця

  Парк культури й відпочинку імені В. Маяковського – це зелений оазис неподалік станції метро «Тракторний завод» та залізничного шляху станції «Лосєво». Нині парк Маяковського – чудове місце для сімейного відпочинку і дозвілля. Тут є практично всі умови, щоб відпочити з комфортом. Також парк – це ще одна візитна картка Харкова як міста зелених насаджень.

  Парк Маяковського народився у Харкові у 30-ті роки минулого століття на місці великого пустиря. Розрісся цей зелений масив у післявоєнні роки. Тут було побудовано нові цікаві атракціони, створено ігрові площадки та будівлі для культурно-масової роботи. У той час у парку було збудовано й відомий концертно-танцювальний зал «Юність».

  На території цього зеленого масиву, площа якого складає 80 гектарів, знаходяться різноманітні атракціони. Зокрема тут варто відвідати «Веселі гірки», «Чортове колесо» (велике й мале), «Автомобілі» та славнозвісну карусель «Вихор». З великого «Чортового колеса» видно гарні панорами міста, у яких інфраструктура переплелася з відомими харківськими зеленими насадженнями. У парку обладнані спеціальні лавки, вимощені алеї. Також ця територія відзначена своїми чарівними фонтанами, які ваблять туристів у спекотну днину.

  У парку імені В. Маяковського завжди людно. Особливо це місце стає колоритним у святкові дні. Тут символічно щороку проводять паради на День перемоги, День незалежності, День міста тощо. Також у парку часто відбуваються масові гуляння. Зокрема парк Маяковського відомий своїми гучними гуляннями з приводу проводів зими і весняних гулянь. Тут організовують цікаві театральні дійства, участь у яких беруть багато харківчан.


  Поради незнайомцю

  Перекусити можна й у парку, неподалік станції метро є кафе. А також можна взяти харчі з собою та влаштувати пікнік на свіжому повітрі.

  Детальнішу інформацію про масові заходи, які проводяться у парку, можна дізнатися за телефонами: +38 (0572) 94-55-60, +38 (0572) 93-71-56.


  Парк імені В. Маяковського у Харкові . Як добратися?

  Адреса парку імені В. Маяковського: м. Харків, вулиця Миру, 3.

  Дістатися можна на метро – це станція «Тракторний завод».


  Література

  1. http://prootdyh.com.ua/kharkov/park_kulturi_i_otdiha_imeni_mayakovskogo-9603

  Фото: http://62-fakel-62.io.ua/album576873

  http://my.mail.ru/mail/ellasha/photo?album_id=92#page=/mail/ellasha/photo?album_id=92

  Теги:

  концертно-танцювальний зал «Юність» метро «Тракторний завод» масові гуляння «Чортове колесо»

  Радимо відвідати

  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Харківська площа Свободи – найбільша в Україні Ботанічний сад ім. Каразіна Харківський зоопарк Лижний курорт «Альпійська долина» Аквапарк «Хвиля» Благовіщенський собор – одне з семи чудес Харкова Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Терасний сквер – історичне ядро Харкова Покровський собор у Харкові Аквапарк «Джунглі»