Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Лисяча бухта

  vote data
  Автор: Христина Процик Дата публікації: 30.07.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Лисяча бухта – це, як стверджують її відвідувачі, едем. Це дикі пляжі, не забруднені цивілізацією та набридливими людьми, наметове містечко, море та гори. Тут кожен сам для себе і сам за себе. Відпочиваючі на бухті – люди зі всіх усюд. Це справжній вінегрет із людей будь-яких вподобань.

  Фото. Лисяча бухта Фото. Лисяча бухта Фото. Лисяча бухта Фото. Лисяча бухта

  Особливості місця

  Ця бухта була обжита вже дуже давно, тут знайдено близько двадцяти стоянок наших пращур часів синантропа чи пітекантропа. Є знахідки, які свідчать, що люди тут жили ще 100-150 тис. років тому.

  Потім пляж був закинутий, та в другій половині ХХ сторіччя бухта стала своєрідною Меккою чи то літньою столицею Криму для нудистів, неформальної молоді, а згодом і звичних туристів.

  Назва бухти за легендами походить чи то від морської лисиці, чи то від того що бухту називали лисою, через те що берегові уступи оголені.

  А взагалі Лисяча бухта – це затока Чорного моря між Меганом та Кара-Дагом (гірські масиви). А неподалік з різних сторін є міста Феодосія та Судаком, і поміж селищами Курортне та Прибережне.

  Тут не треба кимось прикидатися чи чогось соромитись, ви можете бути тут ким хочете, багато туристів приїжджають із дітьми. Особливо люблять це місце люди з великих міст, які втомились від шуму мегаполісів. На Лисячій бухті можна зустріти: хіпі, панків, растаманів, нудистів, йоги, кришнаїти і звичайні собі відпочивальники-туристи та інші. Як не дивно, але тут все мирно та спокійно, немає ніяких колотнеч, а лише добросусідство.

  Лисяча бухта – то лише намети, тут немає готелів чи ще щось на кшталт того. Хіба що наметові магазинчики на початку бухти.

  Дуже гарним є гірський хребет Ечки-Даг, який майже сягає 700 метрів над рівнем моря. З нього надзвичайно красиві краєвиди на Сонячну долину, море, Кара-Даг та мис Меганом.

  До речі, якщо хочете заощадити гроші на воду, то по неї прийдеться підніматися на хребет до джерела, ну або ж запастися завчасно. Із дровами так само.

  Із бухти легко можна перейти вузьким проходом у Сонячну долину – гарну місцину, де можна погуляти та зірвати ягід у винограднику чи піднятися в гори та насолодитися краєвидами.

  Пляж Лисячої бухти умовно поділяють на «райончики» - Шакалка, Пікаділлі, Зеленка, Нюшка, Куба, Ямайка.

  До того ж, місцина багата на морепродукти, яких можна наловити на Крабову мисі – мідії, скорпена, морський йорж, барабулька, морський карась, ставрида та інші.

  На додачу, у бухті є чимало сірої вулканічної глини, яка широко використовується для прийняття грязьових ван.

  У районі Лисячої бухти – красивий Карадазький заповідник.

  А ще, у районі Куби, відбувається круте фаєр-шоу.

  Поради незнайомцю

  Не забувайте про намет! А то прийдеться заночувати просто неба.

  Лисяча бухта. Як добратися?

  Дістатися бухти можна з Феодосії - автобусом до селища Курортне, який за Коктебелем, далі пішки уздовж скель на захід по глиняній доріжці; або ж через Судак - потрібно автобусом у Сонячну Долину, на схід по узбережжю біля скель (цей шлях довший, проте гарніший). А от автівкою можна дістатися самої бухти.

  Література

  http://www.crimeantourism.net/lysyacha-buhta/

  http://mandrivnitsa.livejournal.com/12574.html

  Теги:

  Ечки-Даг Крим Лисяча бухта Меганом Наметові місця Криму Сонячна Долина неформали хіпі панки йоги растамани Лиса бухта Карадазький заповідник Шакалка Пікаділлі Зеленка Нюшка Куба Ямайка Крабовий мис кришнаїти нудисти.

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Коктебель – колиска вин у моря Лисяча бухта Судак