Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Дельфінарій «Немо» у Харкові

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 24.07.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  У Саду ім. Т Шевченка знаходиться найбільший дельфінарій не лише Харкова, але й СНД. Він входить до національної мережі культурно-оздоровчих комплексів «Немо». Отож, якщо ви хочете яскравих і незабутніх вражень, то у Харкові вам сюди! «Немо» - це майже гігантський дельфінарій, де постійно проходять різноманітні шоу-програми, а також ви можете не лише сфотографуватися дельфінами, але й покупатися разом із ними!

  Фото. Дельфінарій «Немо» у Харкові Фото. Дельфінарій «Немо» у Харкові Фото. Дельфінарій «Немо» у Харкові Фото. Дельфінарій «Немо» у Харкові

  Особливості місця

  Дельфінарій «Немо» складається з двох великих басейнів (по 3 мільйони літрів води кожний), головного залу (розрахований на 1 тис. місць) та океанаріму.

  Відкрито дельфінарій «Немо» у травні 2009-го року. Метою було створити можливість кожному із харківчан та гостей побачити жителів моря у всій природній красі, а також пропаганда природоохоронних ідей.

  Сьогодні у дельфінарії «Немо» ви зможете особисто, так би мовити, познайомитися із дельфінами Вітою, Гешею, Евою. Також тут є білий кит Пломбір, морські котики Боб та Пончик, морські леви Алонсо і Йолка.

  У дельфінарії «Немо» проводяться сеанси дельфінотерапії – нового методу нетрадиційної медицини для оздоровлення та реабілітації. Дельфінотерапію рекомендують тим, хто має посттравматичні стресові розлади, а також онкологічні захворювання та інші хвороби. Лікування відбувається під наглядом ряду спеціалістів: лікарів та психологів. Також для відпочинку на території дельфінарію створено банно-оздоровчий комплекс.

  Дельфінарій, окрім розважальних шоу та екскурсій, надає можливість відвідувачам поплавати з дельфінами, зайнятися дайвінгом, сфотографуватися на згадку. До речі, шоу у дельфінарії розділяються на категорії: денних та нічних («Романтичне нічне шоу» прирівнюють до рівня західних шоу).


  Поради незнайомцю

  Довідки про роботу дельфінарію «Немо» за телефоном : 38 057 700-94-00.

  Працює щодня, окрім понеділка. Також важливо – дельфінарій працює тільки в літній час, усі місця знаходяться під навісом.

  Денне шоу – 12:00, 15:00, 18:00.

  Початок «Романтичного нічного шоу» о 21:30.

  Перекусити можна на території дельфінарію у піцерії «Немо». Також поруч є й готель «Немо».

  У дельфінарії можна замовити організацію дня народження – для дітей це буде особливо незабутньою подією.


  Дельфінарій «Немо» у Харкові . Як добратися?

  Адреса дельфінарію «Немо»: вулиця Сумська, 35 (сад ім. Т. Г. Шевченка – біля вершини каскаду).

  Доїхати можна на метро – це станція «Університет». Тролейбусом – це № 18. Також у цьому напрямку йде автобус – це № 278е.


  Література

  1. http://nemo.kh.ua/content/o-nas/

  2. http://kharkov.therapynemo.com/

  Фото: http://nemo.kh.ua

  Теги:

  дельфінотерапія дайвінг морські котики

  Радимо відвідати

  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Харківська площа Свободи – найбільша в Україні Ботанічний сад ім. Каразіна Харківський зоопарк Лижний курорт «Альпійська долина» Аквапарк «Хвиля» Благовіщенський собор – одне з семи чудес Харкова Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Терасний сквер – історичне ядро Харкова Покровський собор у Харкові Аквапарк «Джунглі»