Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Ботанічний сад ім. Каразіна

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 24.07.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Чудовим місцем відпочинку та проведення екскурсії є Ботанічний сад, що підпорядкований Харківському національному університету ім. В. Каразіна. Ботанічний сад – це розмаїття унікальних рослин з України та світу, пишне ландшафтне оформлення створює чудові умови для відпочинку, де радіють очі, тіло й душа!

  Фото. Ботанічний сад ім. Каразіна Фото. Ботанічний сад ім. Каразіна Фото. Ботанічний сад ім. Каразіна Фото. Ботанічний сад ім. Каразіна

  Особливості місця

  Нині у Ботанічному саду ім. В. Каразіна зібрано багаті колекції деревних та трав’янистих рослин з усього світу! В експозиції представлено понад 7 тисяч видів рослин, серед яких яскравим намистом вирізняються квітково-декоративні рослини. Просто очі розбігаються від різноманіття квітів, які тут цвітуть в усі пори року!

  Отож, якщо ви вирішили відвідати Харківський бот сад, то майте на увазі такі експозиції, на які розділено територію: «Європа», «Середземномор’я», «Сибір», «Далекий Схід», «Середня Азія», «Північна Америка», «Китай і Японія». Трав’янисті рослини у саду розділяються на лікарські, ґрунтопокривні та гірські.

  Тропічним куточком Ботанічного саду ім. Каразіна є оранжерея. Тут знаходяться рослини, які б ніколи не з’явилися у наших кліматичних умовах, але завдяки наполегливій праці садівників, ви можете бачити їх сьогодні в Україні, не їдучи за гори-моря. В оранжереї знаходиться різноманіття тропічних лісів, сухих тропіків, пустель та напівпустель – це рослини з Південно-Східної Азії, Австралії та Нової Зеландії, Японії та Китаю і т.д.

  Ботанічний сад – це місце, де постійно тривають наукові експерименти та дослідження, ведуться селекційні роботи з метою збагачення нашої планети новими видами рослин, а головне збереженням того, що маємо сьогодні! Також Ботанічний сад – головне місце практики для студентів як університету ім. В. Каразіна так й студентів інших вишів і коледжів, а також місцем проведення наукової, навчальної й освітньої роботи.

  Історія Ботанічного саду ім. Каразіна почалася більше ніж 200 років тому, вона пов’язана з кропіткою працею багатьох учених України – В.М. Черняєва, М.С. Турчанінова, А.М. Бекетова та інших.


  Поради незнайомцю

  Ботанічний сад працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00.

  У саду проводяться спеціальні екскурсії (група не менше 15 чоловік) – щоденно, крім суботи і неділі. Вартість екскурсії: для дітей – 5 грн., для дорослих – 10 грн.

  Замовити екскурсії можна за телефоном: (057) 706-33-40 – не пізніше, ніж за 3 дні до самої екскурсії.


  Ботанічний сад ім. Каразіна. Як добратися?

  Адреса Харківського ботанічного саду: м. Харків, вул. Клочківська, 52 та вул. Отакара Яроша, 24.

  Добратися можна на метро – це станція «Ботанічний сад». Йдемо праворуч до ТЦ «Літо».


  Література

  1. http://www.univer.kharkov.ua/ua/structure/scientific_institutions/botanical_garden

  2. http://deniska.kharkov.ua/company/garden.html

  Фото: http://my.mail.ru/mail/lanusya555/photo?album_id=943#page=/mail/lanusya555/photo?album_id=943

  Теги:

  оранжерея наукові експерименти Харківський національний університет ім. В. Каразіна

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Харківська площа Свободи – найбільша в Україні Ботанічний сад ім. Каразіна Харківський зоопарк Лижний курорт «Альпійська долина» Аквапарк «Хвиля» Благовіщенський собор – одне з семи чудес Харкова Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Терасний сквер – історичне ядро Харкова Покровський собор у Харкові Аквапарк «Джунглі»