Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Харківський парк імені Горького

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 22.07.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Центральний парк культури й відпочинку ім. М. Горького – улюблене місце дозвілля не лише харківчан, але й гостей міста. Адже як взагалі можна оминути територію, де все створене для того, щоб відпочивали душа й тіло?! Маса атракціонів, кінотеатр, канатна дорога, затишні кафе – все це, так би мовити, в одній упаковці!

  Фото. Харківський парк імені Горького Фото. Харківський парк імені Горького Фото. Харківський парк імені Горького Фото. Харківський парк імені Горького

  Особливості місця

  Площа парку ім. Горького складає близько 130-ти гектарів. Тут постійно проходять міські або масові гуляння. На території знаходиться кінотеатр «Парк», дитяча залізниця «Мала Південна», відома підвісна канатна дорога, тенісні корти, атракціони та багато інших розважальних комплексів. Зокрема варто додати, що улюбленими екстремальними атракціонами відвідувачів є американські гірки та велике «чортове колесо», з яких видно майже півміста.

  Закладено парк було у 90-х роках минулого століття. Спочатку парк носив назву Миколаївського. З 2012-го, коли тут було встановлено пам’ятник відомому письменнику Максиму Горькому, парк став носити його ім’я.

  Збоку вулиці Сумської, до дня міста, на вході до парку ім. Горького було встановлено розкішну колонаду, яка приваблює своєю пишною архітектурою. Також, відповідно до різних зон парку, тут з’явилося багато оригінальних бронзових скульптур, що є окрасою території відпочинку.

  Якщо ви йдете до парку з дітьми, то обов’язково відвідайте кінотеатр «Парк» - він оснащений новітньою кінотехнікою. Тут можна переглянути багато цікавих фільмів та мультиків, зокрема розроблених і у форматі 3D. Також цікавою є й дитяча залізниця, яка влітку курсує щодня, в інші пори року – по вихідних – це точно сподобається вашій дитині!

  Центр парку прикрашає оригінальний великий фонтан, який було відкрито у 2007-му році. Парк, звичайно, окрім розважальних зон, має й ландшафтну, яку прикрашають доглянуті алеї та мальовниче озеро. Нині на території парку знаходиться 44 тисячі різних видів дерев та чагарників. Зона відпочинку створена за принципом французького Болонського лісу, тобто має овальні каштанові алеї, липові алеї для кінних прогулянок та контрастні квітники.


  Поради незнайомцю

  Детальнішу інформацію про роботу атракціонів та кінотеатру «Парк» можна дізнатися за телефоном: (057) 702-11-84.

  Перекусити можна в кафе, що знаходяться на території парку. Влітку працюють кафе під відкритим небом, а також кіоски з морозивом.


  Харківський парк імені Горького . Як добратися?

  Адреса парку ім. М. Горького: м. Харків, вул. Сумська, 81.

  Добратися можна на метро – виходимо на станції «Університет», проходимо вулицею Сумською до позначки №81 (кінотеатр «Парк»).

  Також можна дістатися до парку на тролейбусі № 2, № 4. На трамваях – № 26 або №12. На автобусі – це № 89, 78, 296.


  Література

  1. http://www.doroga.ua/poi/Kharjkovskaya/Kharjkov/Park_Gorjkogo/1361

  2. http://zabytki.in.ua/uk/262/tsentralnii-park-im-maksima-gorkogo

  Фото: http://www.2ristic.com/sng/ukraina-sng/kharkiv/xarkov-park-gorkogo-foto-otkrytiya-posle-rekonstrukcii/

  Теги:

  кінотеатр «Парк» дитяча залізниця «Мала Південна» підвісна канатна дорога тенісні корти атракціони

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Харківська площа Свободи – найбільша в Україні Ботанічний сад ім. Каразіна Харківський зоопарк Лижний курорт «Альпійська долина» Аквапарк «Хвиля» Благовіщенський собор – одне з семи чудес Харкова Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Терасний сквер – історичне ядро Харкова Покровський собор у Харкові Аквапарк «Джунглі»