Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 18.07.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Цікавим, так званим «атракціоном» Харкова, є підвісна канатна дорога, яка прокладена в повітрі від Центрального парку культури й відпочинку імені Горького до Ботанічного саду. Рухаючись таким транспортом, ви побачите багато краєвидів Харкова, зокрема й Саржин Яр – звідки видно Павлове Поле – один із стародавніх районів міста. Отож змінити звичний тролейбус чи маршрутку на повітряну прогулянку можна в Харкові!

  Фото. Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Фото. Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Фото. Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Фото. Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова

  Особливості місця

  Гості міста майже завжди прагнуть проїхатися цим дивовижним маршрутом від самого кінця вулиці Сумської до перехрестя вулиць Отака Яроша і Дерев’янко. Справді, така подорож захоплива та корисна – ви не дихаєте пилом маршруток чи тролейбусів, а насолоджуєтесь краєвидами Харкова.

  Загальна довжина канатної дороги над містом приблизно 1400 метрів, висота майже 30 метрів. Час їзди в одну сторону приблизно 20 хвилин. Звичайно, що комусь можливо й хотілося б покататися на більш високому атракціоні, але не переживайте – вражень вам і тут вистачить – над верхівками дерев!

  З цієї висоти на канатній дорозі ви побачите й віддалені райони Харкова, зокрема Шатилівку, а також новобудови, що «виростають» біля станції метро «23 серпня». А ще можна повністю роздивитися площу Свободи, зокрема красиві готель «Харків» та Держпром. Ну, і звичайно, переконатися, що Харків, дійсно, - місто зелені!

  Ну, й трошки історії. Зокрема, зазначимо, що канатна підвісна дорога й з’явилася як транспортний засіб у 1971 році. Це, так би мовити, пам’ятник духу того часу Радянської України. Адже метою створення дороги була якнайшвидша доставка людей з району Павлова на робочі місця – на авіаційний та машинобудівний заводи в Сокольниках.

  Сьогодні ж канатна підвісна дорога у Харкові – це не стільки транспортний засіб, як місце міні-екскурсій над містом для туристів та прогулянки для харківчан.

  Канатні дороги поширені у світі. Такі дороги розповсюджені й у Швеції у зв’язку з розвитком гірськолижних курортів. Ну, і як зрозуміло, що канатні дороги – незамінні у горах. Ось така є й у Харкові, тож не оминайте чудової нагоди відчути нові емоції на такій повітряній дорозі та зберегти позитивні враження про туристичну подорож до цього міста.


  Поради незнайомцю

  Працює підвісна канатна дорога з 10:00-17:00. Кабінки розташовані на двох чоловік. Вартість квитка проїзду – 10 гривень в один бік.

  Деталі можна дізнатися за телефоном: 38 (057) 702-11-84.


  Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова. Як добратися?

  Адреса: місто Харків, вулиця Сумська, 81.

  Добратися до відправної точки можна таким чином: доїхати на метро – це станція «23 серпня», а потім на автобусі чи маршрутці, що йдуть через вулицю Сумську – це автобус № 89.


  Література

  1. http://www.doroga.ua/Pages/POIDetails.aspx?CatalogPOIID=703

  2. http://lifekharkov.com/xarkovskaya_kanatnaya_doroga/

  Фото: http://lifekharkov.com/xarkovskaya_kanatnaya_doroga/

  http://expialidociouz.livejournal.com/117569.html

  Теги:

  Центральний парк культури й відпочинку імені Горького вулиця Отака Яроша площа Свободи

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Харківська площа Свободи – найбільша в Україні Ботанічний сад ім. Каразіна Харківський зоопарк Лижний курорт «Альпійська долина» Аквапарк «Хвиля» Благовіщенський собор – одне з семи чудес Харкова Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Терасний сквер – історичне ядро Харкова Покровський собор у Харкові Аквапарк «Джунглі»