Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Київський Гідропарк

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 10.07.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Гідропарк – це чудове місце відпочинку у столиці, що займає територію Венеціанського та Долобецького островів. Основне місце розваг та відпочинку у Гідропарку – це його пляжі для дорослих та дітей. Також Гідропарк цікаво відвідати й тим, хто хоче побачити перед собою увесь Київ, адже тут розташовано парк «Київ у мініатюрі».

  Фото. Київський Гідропарк Фото. Київський Гідропарк Фото. Київський Гідропарк Фото. Київський Гідропарк

  Особливості місця

  Венеціанський та Долобецький острови знаходяться між річкою Дніпро та Русанівською протокою. Ці два головні острови столиці поєднано пішохідним Венеціанським мостом, з якого відкривають чудові пляжні пейзажі. Також із лівого берега Дніпра острови з’єднує Русанівський міст, а з правого берега – міст Метро.

  Територія київського Гідропарку складає площу близько 370 гектарів. Улітку тут відпочиває більше 75 тисяч чоловік. Це місце стало улюбленим для відпочинку не лише киян, але й гостей міста, адже можна не лише насолодитися сонячним промінням, але й скупатися у славному Дніпрі.

  Гідропарк було засновано більше сорока років тому. Авторами цього проекту є архітектори І. Шпара та В. Суворов.

  Сьогодні в Гідропарку багато різних пляжів, водних атракціонів та човнових станцій – все це забезпечує повноцінний відпочинок. Також на території Гідропарку відкрито багато розважальних закладів – дискоклуби, ресторани, кав’ярні. Серед клубів модним вважається «UAM Beach Club», вдень у Гідропарку працює так званий «Оpen-air клуб», де можна замовити оригінальні коктейлі та пограти в рухливі ігри. Ще однією цікавинок Гідропарку є картинг. Трасу, що тут знаходиться, рекомендують початківцям цього виду розваг. Її довжина – 350 метрів, а ширина – 6-8 метрів.

  Визначною культурною пам’яткою Гідропарку є парк «Київ у мініатюрі». Колекція найвідоміших будівель Києва «Київ в мініатюрі» зроблена в масштабі 1:33, а площа, яку займає це макетоване місто – 1.8 гектара. Тут знаходиться 48 точних мініатюр. У парку «Київ у мініатюрі» ви побачите перед собою все місто, зокрема духовні пам’ятки Києва – церкви та собори, архітектурно довершені державні установи, пам’ятники відомим діячам культури та мистецтва України, телевежа, а також міжнародний аеропорт «Бориспіль».

  Також у Гідропарку тренується українська олімпійська збірна з пляжного волейболу, але й усі охочі також можуть потренуватися в цьому видові спорту.

  Гідропарк – це цілий комплекс розважальних установ, які надають можливість як спокійного сімейного відпочинку, так і активного відпочинку для молоді.


  Поради незнайомцю

  Парк «Київ у мініатюрі» працює в Гідропарку цілий рік. Графік роботи: у будні: з 10.00 до 19.00, а у вихідні і свята: з 10.00 до 20.00.

  Київський Гідропарк. Як добратися?

  Дістатися до Гідропарку можна на метро - це однойменна станція «Гідропарк», а далі треба розраховувати на пішу прогулянку до потрібного вам місця.

  Література

  1. http://www.kievtown.net/ukr/sights/gidropark.html

  2. http://gyrno.net/info/uk/putiv/g%D1%96dropark

  Фото: http://images.yandex.ua

  Теги:

  парк «Київ в мініатюрі»

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві