Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Коблеве – це відпочинок

  vote data
  Автор: Христина Процик Дата публікації: 10.07.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Коблеве – це море, це курорт та відпочинок. Більш знане як «Коблево» (величане так російською мовою). Цей курорт розташований на узбережжі Чорного моря поблизу селища Коблеве (за 4 кілометри), що на Миколаївщині. Ну і звісно, курорт відомий своїм виноробним підприємством «Коблево».

  Фото. Коблеве – це відпочинок Фото. Коблеве – це відпочинок Фото. Коблеве – це відпочинок Фото. Коблеве – це відпочинок

  Особливості місця

  Це чудове місце, воно створене для відпочинку, тут все тільки для цього. Курорт здатен прийняти одночасно близько 25 тисяч відпочиваючих, тут є понад 90 баз відпочинку.

  А взагалі, Коблеве – це наймасштабніший курорт на Чорноморському узбережжі. Курорт між Одесою та Миколаєвом. Люди звідси певні, що «відпочинок на Чорному морі – це відпочинок у Коблеве».

  Тут чутно лише чайки та хвилі моря, адже тут немає ніяких офісів, заводів, житлових, приватних чи промислових районів, адже зона відпочинку. Крім того, машинам – зась! Залишайте їх на стоянці поблизу та не дихайте вихлопними газами, а морем!

  Асортимент курортної зони зашкалює: чудовий аквапарк (площа території понад 4 га), водні атракціони, кафе, готелі, бази відпочинку, магазини, луна-парк, тенісні корти, футбольні майданчики, екскурсії, пісок, море! Ех, чого тільки немає, відпочинок для тіла і душі. А ще тут ще й можна оздоровитися, адже в гирлі Тілігульського лиману є лікувальні грязі. До того ж тут є справжній сосновий ліс і це чудове місце для прогулянок у спеку.

  Є змога для екскурсій у Кишинів, Одесу, Миколаїв, Херсон, Ольвію, Асканію-Нову.

  А що може бути краще вина літнім вечором на березі Чорного моря? Тут є така змога, адже в цій курортній зоні є славнозвісне виноробне підприємство «Коблево». Воно знаходиться на території стародавнього ландшафтного парку Тілігуло, що неподалік античного міста Ольвії.

  Завітайте сюди і відпочиньте від шуму міста та клопотів щоденної рутинної роботи. Тут особливо приділяється увага для відпочинку сімейного, з дітьми, тому приїжджайте всією родиною і насолоджуйтесь відпочинком на ваш смак.


  Поради незнайомцю

  Коблеве дуже багате на різноманітні види відпочинку. Детальніше ознайомитись чи забронювати собі житло можна тут: http://www.koblevo.com/ .

  Коблеве – це відпочинок. Як добратися?

  Від обласного центру Миколаєва до курорту Коблеве 80 км, а до Одеси 55 км. Автошлях М14 (E58). Сюди курсують різний громадський транспорт, маршрутки, автобуси.

  Література

  http://www.koblevo.com/

  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B5_(%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%BE%D1%80%D1%82)

  Теги:

  Коблеве Коблево Миколаїв море вино Тілігуло Ольвія Чорне море аквапарк Тілігульський лиман лікувальні грязі аквапарк «Коблево» Кишинів Херсон Асканія-Нова.

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Коблеве – це відпочинок