Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Національний академічний драмтеатр ім. І. Франка у Києві

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 26.06.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Перлиною мистецького театрального життя Києва є Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка, що знаходиться на однойменній площі видатного діяча культури, в честь якого й названа будівля. Ось уже більше століття чаклує своїми талантами сцена театру багатьох глядачів з усієї України. Тут виходили на сцену Лесь Курбас, Коте Марджанішвілі, Марія Крушельницька. Відвідини театру – незабутні враження для гостей столиці.

  Фото. Національний академічний драмтеатр ім. І. Франка у Києві Фото. Національний академічний драмтеатр ім. І. Франка у Києві Фото. Національний академічний драмтеатр ім. І. Франка у Києві

  Особливості місця

  Драмтеатр було засновано у 1920 році. Будівля цитаделі стоїть на місці колишнього ставка, а тому має свої легенди з цього приводу. У 1940-х роках театр отримав звання академічного.

  Нова й цікава сторінка в історії театру розпочинається з 1987 року, коли режисером і керівником драматичного театру стає Сергій Данченко. Тоді до колективу приходять такі відомі особистості як Богдан Ступка, Наталія Сумська, Лариса Хоролець, Степан Олексенко. Театр оживає новими барвами драматичного слова й вистави, розквітає своїми новими гранями відомих талантів. Це, так би мовити, нове покоління театралів приносить нові виражальні засоби у театральне мистецтво. За цей час у театрі було поставлено «Енеїду» Котляревського, «Білу ворону» Рибчинського, «За двома зайцями» Старицького, «Майстра і Маргариту» Булгакова, багато п’єс Шекспіра, а ще сотні інших робіт, які є професійними пошуками акторського складу.

  З 2001 року режисером театру ім. І. Франка був незабутній талант України Богдан Ступка. У той період театральний колектив гастролював і за кордоном, зокрема, у Німеччині, Австрії, Греції, Югославії, Італії, Польщі.

  Репертуар театру відзначається жанровою різноманітністю, адже тут проходять й психологічні п’єси, а також і комедії, музичні вистави, розвивається модерна драматургія. На останок хочеться сказати відомі слова, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути! І це дійсно так. Розповісти й передати ті почуття, які народжуються у глядача під час вистави, просто не можливо, адже це треба бачити – відчути сам дух театру, приміщення, сцени. А тому найкращим буде – замовити квиток і їхати до столиці!


  Поради незнайомцю

  Квитки можна замовити попередньо за телефоном: 279 - 59 – 21.

  Для детальнішої інформації радимо скористатися такими телефонами: Секретар директора - 279 - 58 – 81. Адміністратор - 279 - 59 – 91.


  Національний академічний драмтеатр ім. І. Франка у Києві. Як добратися?

  Адреса Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка – це площа Івана Франка, З.

  Дістатися найкраще на метро – потрібно доїхати до зупинки "Хрещатик" (вихід на вулицю Городецького). Від театру ім. Чайковського звертаємо на вулицю Городецького, йдемо до площі ім. І. Франка – синьо-біла будівля – це і є Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка.


  Література

  1. http://www.ft.org.ua/pro-teatr/

  2. http://wek.kiev.ua

  Фото: http://www.votpusk.ru/country/dostoprim_info.asp?ID=3894

  Теги:

  Богдан Ступка Лесь Курбас

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві