Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Парк "Совки"

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 18.06.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Ще одним місцем, де можна відпочити від гамору, є Київський парк «Совки». Це сосновий парк, повітря якого пронизане цілющою свіжістю, і лише подекуди зустрічаються острівки березових насаджень. Знаходиться цей парк на території урочища «Скарбовий ліс», який також має свою давню історію. Багато киян і туристів поспішають сюди на відпочинок, щоб насолодитися природною чистотою цього місця, яке сприяє й активному відпочинку та відновленню здоров’я, а також медитації на лоні природи.

  Фото. Парк "Совки" Фото. Парк "Совки" Фото. Парк "Совки" Фото. Парк "Совки"

  Особливості місця

  Парк «Совки» вважається природною пам’яткою для чудового сімейного відпочинку на свіжому повітрі, не полишаючи межі столиці. Засновано парк було у 1976 році. Зелений масив знаходиться неподалік Святошинського району, за свідченнями істориків, колись Скарбовий ліс займав майже усю територію Святошино.

  Територія парку «Совки» займає понад 35 гектарів. У парку створені всі умови для комфортного відпочинку: ґрунтові доріжки та стежки пересікають усю територію насадження, також майже по всій території обладнанні лавки. У паркові «Совки» досить чисті території – все це сприяє чудовому відпочинку на природі. Варто відзначити, що на території парку знаходиться спортивний майданчик. Всі, хто слідку за своєю фігурою, зможуть попрацювати на турніках, бруссях та інших спортивних знаряддях. Парк є зоною активного відпочинку, адже тут знаходиться футбольне поле. Для дітей у парку «Совки» обладнаний дитячий майданчик.

  Цікаво, що у парку «Совки» багато білочок, які вже звикли до відвідувачів та стали майже ручними, а тому охоче ласують горішками, які їй пропонують і діти й дорослі.


  Поради незнайомцю

  У парку «Совки» можна влаштувати пікнік та відпочити усією сім’єю. У парку всі насадження в більшості – це сосни, а тому повітря є особливо цілющим для тих, хто має проблеми чи хвороби, пов’язані з легенями. Відпочивайте і насолоджуйтеся природньою красою, яка знаходиться на околиці столиці! У парку можна зупинитися й на нічліг, розбивши наметове містечко, так у вас буде більше часу відпочити на природі, подихати свіжим повітрям. Варто запастися більшою кількістю їжі – на природі апетит зростає! :)

  Парк "Совки". Як добратися?

  Адреса парку «Совки» - це вулиця Жмеринська. Найкраще дістатися на метро – найближча станція метрополітену – це «Святошино».

  Література

  1. http://relax.com.ua/where-to-go/parks/park-sovki/

  2. http://www.otdihinfo.ru/catalog/2409.html

  3. http://gyrno.net/info/uk/putiv/park-%C2%Abs

  Фото: http://otdihinfo.livejournal.

  Теги:

  Святошино Скарбовий ліс

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Київська фортеця Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві Міський сад Києва Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу