Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Будинок художника

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 05.06.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Насолодитися мистецтвом у Києві можна в Центральному будинку художника, який розташований на вулиці Січових Стрільців у Шевченківському районі міста. Це одна з найбільш відомих сучасних мистецьких установ столиці. Будівля розділена на багато залів, де й проходять різні виставки, які презентують класику жанру та сучасні мистецькі експромти.

  Фото. Будинок художника Фото. Будинок художника Фото. Будинок художника

  Особливості місця

  У Центральному будинку художника проводиться багато щорічних виставок. Зокрема тут ви зможете побачити такі експозиції, як: «Мальовнича Україна», презентації скульптурного, графічного, текстильного мистецтва тощо. Також у будинку є щорічні святкові виставки під назвами «Різдвяний вернісаж» та Осіння виставка до Дня художника.

  Сучасний будинок художника – це продовження первісної Спілки радянських художників України, який було збудовано у 1977-78 роках. Сьогодні концертний зал Будинку художника має 350 глядацьких місць. Тут часто проходять танцювальні заходи, творчі вечори з музикантами не лише України, але й зарубіжжя. Найвагомішою відзнакою Будинку художника є проведення Шостого Всеукраїнського трієнале графіки, що відбувалося у 2012 році. У ході цієї мистецької події експонувалося 250 графічних творів.

  Варто відзначити й цікаву архітектуру Центрального будинку художника, зокрема будівлю прикрашають сім бронзових скульптур, які є символами сценографії, декоративно-прикладного мистецтва, архітектури, мистецтвознавства, живопису, скульптури та графіки. Створений будинок у формі функціоналізму за проектом архітектора А. Добровольського. Будинок художника – це частина архітектури Києва, зокрема Львівської площі. Отож, якщо й відвідувати у столиці будівлі мистецького спрямування, то оминути класичний для столиці Центральний будинок художника просто неможливо.


  Поради незнайомцю

  Телефон для довідок про роботу Будинку художника – (044) 272-05-47. Розклад роботи Центрального будинку художника: з 12: 00 до 18:00. Вихідні – понеділок та вівторок.

  Поблизу Будинку художника у Києві є багато кав’ярень, де можна відпочити від мандрівки та набратися сил. Зокрема радимо відвідати «Шоколадницю» (адреса: вул. Артема 58/2а) або «Есперанто» (адреса: вул. Артема 11).


  Будинок художника. Як добратися?

  Адреса Центрального будинку художника: вулиця Артема (Січових Стрільців) 1/5.

  Добиратися до будинку художника найзручніше на метро – це станція «Золоті ворота». Від станції метрополітену до будівлі приблизно 900 метрів.


  Література

  1. http://mapia.ua/ua/kyiv/gelerei-ta-muzei/tsentralniy-budinok-hudozhnika--32619

  Фото: http://relax.com.ua/where-to-go/concert-halls/

  Теги:

  «Мальовнича Україна»

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві