Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Київський музей сновидінь

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 05.06.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Унікальний музей, який відкрили у столиці рік тому, - Музей сновидінь – це, дійсно цікаве місце, яке хочуть відвідати гості Києва. Тут можна зустрітися з цікавими людьми та побачити незабутні речі. Саме тут ви зможете розповісти про свої сновидіння та почути всю правду про свою підсвідомість на сеансі психоаналізу.

  Фото. Київський музей сновидінь Фото. Київський музей сновидінь Фото. Київський музей сновидінь Фото. Київський музей сновидінь

  Особливості місця

  Отож, якщо вам є про що поговорити зі своїх снів, або ж просто цікаво побачити експонати, виконані за мотивами праць знаменитого батька психоаналізу Зігмунда Фрейда, - то вам до Музею сновидінь!

  Оформленням музею займалися українські художники відповідно до тематики закладу. У Музеї сновидінь є спеціальна скриня, де відвідувачам пропонують залишити записи чи якісь предмети, пов’язані з певним сном. Потім їх мають розтлумачити фахівці з психоаналізу.

  У музеї проводяться й екскурсії, під час яких відвідувачам буде запропоновано відвідати чотири зони. Перша – це невеликий магазин з книгами і канцелярією, друга – сам кабінет психоаналізу, де й розгадають кожен сон, третя – це виставковий зал, четверта зона – лінгвістичний клуб GLMgroupe.

  Цікаво, що психоаналітик, який тлумачитиме вас сон, підходить до цього суто індивідуально. Адже, як зазначають у музеї, для кожного один і той же предмет матиме різне значення, отож, ніяких шаблонів типу відомих сонників, велике значення у цій справі має врахування індивідуальних особливостей людини. Для цього фахівці використовують спеціальні методи, які допоможуть розкрити внутрішній світ кожного.

  Музей сновидінь – це відображення шляхів розвитку і розуміння снів через сучасне мистецтво. Тут проводяться відповідні виставки, тренінги, лекції семінари, а також різні кінопокази. Головне завдання Київського Музею сновидінь – допомогти людині розібратися із його іншим «я», те, що здавалося б, на поверхні, але не кожен може самостійно зрозуміти це. Отож, якщо є бажання «заглянути» в середину самого себе – то вам сюди :)


  Поради незнайомцю

  Усі деталі про роботу Київського Музею сновидінь та процес прийому й екскурсій можна дізнатися за телефоном: +38(044)5319727.

  Київський музей сновидінь. Як добратися?

  Адреса музею у Києві: вулиця Чигоріна, 55.

  Добратися до Музею сновидінь можна на метро – це станція «Дружба народів».


  Література

  1. http://www.naszwybir.pl/index.php?option=com_

  2. http://www.osvitaua.com/digest-use-dlya-shkoly/vidpochynok.html

  Фото: http://life.pravda.com.ua/culture/2012/10/22/114310/ та http://tsn.ua/foto/u-kiyevi-vidkrili-fantastichniy-muzey-snovidin.html

  Теги:

  Зігмунд Фрейд

  Радимо відвідати

  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві