Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 04.06.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Андріївський узвіз – одна з найдавніших і найколоритніших вулиць Києва. Найперше, що прагнуть відвідати гості столиці – це узвіз, адже саме тут знаходиться багато історичних і культурних пам’яток Києва. Свого часу на Андріївському узвозі мешкало багато відомих людей. Зокрема, й Булгаков, Гоголь, Жуковський. Одним із цікавих музеїв, присвячених людям та подіям Андріївського узвозу, є Музей однієї вулиці.

  Фото. Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу Фото. Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу Фото. Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу Фото. Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу

  Особливості місця

  Музей однієї вулиці збудовано у 1991 році. Він є першим приватним музеєм Києва. Головна ідея Музею однієї вулиці – розповісти про її цікаве життя, експозицію якого складають речі 19-20 століття. Отож, перед відвідувачами Музею постане велика колекція рукописів, документів, автографів відомих людей, а також цікаві листівки і фотографії минулих століть, які детально розкажуть про людей, які мешкали на Андріївському узвозу – старовинній вулиці Києва. Також, варто додати, що у Музеї однієї вулиці є відділи, де знаходяться різноманітні антикварні речі – отак от можна, зайшовши лише в одні двері, перенестися в минулі віки та побачити чим користувалися наші прабабусі.

  Отож, у Музеї однієї вулиці є такі кімнати: будуар з предметами дамського туалету, столова кімната, інтер’єри крамниць та майстерень 19-20 століть. Цей заклад для тих, хто любить вінтаж – у музеї можна побачити старовинні жіночі прикраси, сукні, сумочки і парасольки, чоловічий одяг, а також різні побутові предмети (наприклад, патефон чи швейна машинка).

  Також у Музеї однієї вулиці є окремий відділ, де знаходяться історії цікавих будівель Андріївського узвозу: Андріївської церкви та Замку Річарда-Левине серце. У музеї є постійні виставки (про життя знаменитостей тощо), а також періодичні, які приурочені до певних свят, наприклад, до Великодня.

  Музей однієї вулиці – це місце, де синтезувалася історія й культура Андріївського узвозу, і щоб краще знати узвіз, зрозуміти значення всіх будівель, варто завітати, в першу чергу, до цього закладу.


  Поради незнайомцю

  Розклад роботи Музею однієї вулиці: щодня з 12:00 до 18:00, вихідний – понеділок.

  Про всі деталь Андріївського узвозу з радістю розкажуть екскурсоводи, зокрема про відомих людей, які довгий час проживали в Києві. Екскурсії у Музеї однієї вулиці проводяться як групами так й індивідуально.

  Телефон Музею однієї вулиці: +38(044) 425 03 98

  Сайт: www.onestreet.kiev.ua .


  Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу. Як добратися?

  Адреса Музею однієї вулиці - це Андріївський узвіз, 2б

  Добиратися найкраще на метро – це станція ст. метро «Контрактова площа».


  Література

  1. http://www.kievtown.net/ukr/kiev_museums/of_one_street_museum.html

  2. http://ua-traveling.com/ua/article/one-street-museum-in-kiev

  Фото: http://io.ua/3197322p та www.onestreet.kiev.ua

  Теги:

  Андріївський узвіз М. Булгаков

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві