Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Київський Музей води

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 29.05.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Цікавим місцем, яке розповідає про важливість такої б, здавалося, простої речовини як вода, є Музей води у Києві або ще Водно-інформаційний центр. Музей не лише цікавий своїм внутрішнім наповненням, але й його будівля є красивою архітектурною пам’яткою столиці, яка розміщена на високому пагорбі серед Хрещатого парку. Здається, що це середньовічний замок серед мальовничих пейзажів.

  Фото. Київський Музей води Фото. Київський Музей води Фото. Київський Музей води Фото. Київський Музей води

  Особливості місця

  Головна мета Музею води – розповісти відвідувачам про важливість цього життєво необхідного ресурсу. Музей є частиною паркового комплексу «Хрещатий». У водному центрі ви побачите, який шлях долає вода від дощових хмар аж до річкового осаду тощо. Така цікава експозиція знаходиться під землею, куди треба їхати ліфтом.

  Також у підземеллі знаходиться прототип артезіанської свердловини – і всі ці враження ви отримуєте в справжньому підземному гроті, який неможливо описати, а треба тільки побачити. У Музеї води багато басейнів з різним експозиційним призначенням. Наприклад, тут є і басейн із японськими рибками – коли піднести руку близько до води, вони самі торкаються ваших долонь. Також у музеї створені штучні ріки, для яких кожен із відвідувачів може самостійно зробити русло.

  І взагалі, в Музеї води багато динамічних експозицій, де вода постійно і безперервно тече. Також у музеї є зали, де йде дощ із грозою, або тече водоспад. У Музеї води ви дізнаєтеся багато нового про озера, річки і водоспади – це змінює попереднє уявлення людини про воду. Цікавинкою Музею води є й атракціон мильних бульбашок. Кожен з відвідувачів може опинитися у величезній бульбашці, яка вас повністю огорне.


  Поради незнайомцю

  Музей працює у такі дні: середа, четвер, п’ятниця з 10:00 до 17:00; субота, неділя з 10:00 до 18:00. Вихідні дні – понеділок та вівторок. Вхід останньої групи за 60 хвилин до закриття.

  Телефон для довідок: +38(044) 279 53 33

  Вартість квитків: для дітей 15 грн, для дорослих 20 грн


  Київський Музей води . Як добратися?

  Адреса Музею води: Хрещатий парк, вул. Грушевського, 1в. Найближчі станції метро: Хрещатик (вихід на вул. Інститутську); Майдан Незалежності; Поштова площа. Музей води знаходиться в Хрещатому парку, навпроти готелю «Дніпро» та Художнього музею.


  Література

  Література: 1. http://www.kievtown.net/ukr/kiev_museums/water_museum.htm 2. http://relax.ua/art/muzey-vody/lang/ua Фото: http://photo.online.ua/ukr/dizz/271951/ та http://photo.i.ua/user/556613/321321/

  Теги:

  комплекс "Хрещатий"


  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві