Парк Вічної Слави знаходиться у Печерському районі Києва. Це прекрасна площа для огляду міста – краєвиди, які звідси відкриваються – просто незабутні. Сьогодні на території парку є меморіальний комплекс, у центрі якого височіє Обеліск Слави висотою 26 метрів. Парк Слави – особливе місце пошани. Сюди приходять побути наодинці з думками, насолодитися тишею і спокоєм.
Територія парку Слави приблизно 10 гектарів землі. Парк зроблено на місці колишнього Комендантського саду, або саду Аносова.
Парк слави має свою символічну назву, обумовлену історичними подіями. Після воєнних подій це місце втратило своє красиве оформлення, яке було закладено у 1890-х роках. Після розорення київської святині Аскольдової могили, сюди було перенесено кілька склепів. Існує розповідь, що неподалік кріпосного валу було розстріляно архімандрита Києво-Печерської лаври Володимира.
Сьогодні ж серцем парку Вічної Слави є обеліск, який було встановлено у 1957 році. Біля підніжжя обеліску знаходиться могила невідомому солдату. У парку Слави знаходиться і вічний вогонь, який оточено бронзовим вінком з дубового листя.
Також у парку Слави є пам’ятник жертвам голодомору 1932-33 років – це монумент дзвіниці у формі палаючої золотим полум’ям свічки.
У парку Слави за земляним валом знаходиться оглядовий майданчик, який відкриває чудовий вид на куполи Києво-Печерської лаври. У вихідні у парку багато молодят, які приїздять, щоб покласти квіти до пам’ятника Невідомому солдату.
Неподалік парку Слави знаходиться Будинок творчості (рініше – Будинок піонерів). Тому тут багато школярів, що катаються на роликах і велосипедах.
Особливо незабутніми є вечірні прогулянки у парку Слави, адже відкривається вид, як поетично прозвучить, на Київ вечірній :) .
Добираємося на метро – це станція «Арсенальна». Вийшовши на станції, треба пройти квартал вулицею Івана Мазепи до готелю «Салют».
1. http://www.kievtown.net/ukr/sights/slavi.html
2. http://ua-traveling.com/ua/article/park-glory-kiev
Фото: http://images.yandex.ua/ та Олега Зарія.