Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Національний ботанічний сад ім. М. Гришка

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 27.05.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Одним із красивих куточків не лише Києва, але й усієї Європи є Національний ботанічний сад ім. М. Гришка, що знаходиться на вулиці Тімірязівській.
  Сьогодні Ботанічний сад входить до природно-заповідної зони України, його землі є пам’ятником природного та історичного значення. У саду багато різноманітних видів рослин, від природньої краси яких розбігаються очі й перехоплює подих!

  Фото. Національний ботанічний сад ім. М. Гришка Фото. Національний ботанічний сад ім. М. Гришка Фото. Національний ботанічний сад ім. М. Гришка Фото. Національний ботанічний сад ім. М. Гришка

  Особливості місця

  Площа Національного ботанічного саду ім. Гришка приблизно 130 гектарів. Тут знаходяться колекції лікарських, плодових, овочевих, квітково-декоративних, пряно-ароматичних і технічних рослин з різних регіонів світу. Ці колекції мають вагоме наукове значення для розвитку цієї галузі діяльності.

  Найвідомішими у Ботанічному саду є колекція форм кизилу, дубу, липи та бузку. Особливо незрівнянними є алеї саду, коли розквітає бузок – тоді все ніби потопає у цій незвичайній красі. Площа цього відділу приблизно 3 гектари. Це особливість не лише цього саду, але й усього Києва.

  Цікаво, що саме тут у Ботанічному саду ім. Гришка у теплицях зростають такі види рослин, які вже зникли у природних умовах. Багато рослин, які зростають на території саду, занесені до Червоної книги України, Росії, Білорусії тощо.

  У саду є типові пейзажі і рельєфи окремих регіонів Євразії, зокрема, це такі ділянки, як: «Українські Карпати», «Крим», «Кавказ», «Степи України», «Далекий Схід» тощо.

  У Національному Ботанічному саду особливою родзинкою вважається колекція орхідей, яка перевищує 600 видів, форм та гібридів. На території саду є і Оранжерейний комплекс, де представлені всі групи квітів. Зокрема найбільшими є різновиди гладіолусів, лілій, тюльпанів, хризантем тощо.


  Поради незнайомцю

  Час роботи Національного ботанічного саду ім. Гришка: травень - серпень з 8:30 до 21:00; вереснь - квітень з 8:00 до сутінків. Оранжерейный комплекс відкрито для відвідування щоденно з 11:00 до 16:00. Вихідні - це понеділок і вівторок. Телефон для довідок : 285-41-05, 284-95-06.

  Національний ботанічний сад ім. М. Гришка реалізує:

  • посадковий матеріал декоративних, шпилькових, квіткових, плодових рослин;

  • насіння овочевих, пряноароматичних, кормових, квіткових культур.


  Національний ботанічний сад ім. М. Гришка. Як добратися?

  Адреса саду: вул. Тімірязівська, 1.

  Дістатися найкраще на метро – це станція «Дружби Народів». Потім від станції метрополітену пройти пішки бульваром Дружби Народів, далі вгору вулицею Бастіонною або від станції метро «Вокзальна» їхати на тролейбусі № 14 до кінцевої зупинки Ботанічний сад.


  Література

  1. http://www.nbg.kiev.ua/collections_expositions/

  2. http://mapia.ua/ua/kyiv/pamyatki

  Фото: http://io.ua/17011795 та http://io.ua/17011784

  Теги:

  Ботсад природно-заповідна зона


  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Гуцулка Ксеня
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Пнівський замок - місце, де жи..
  Ціна, грн 695
  Відпочинок на Дністр..
  Тривалість: 4 дні. Рейтинг: 3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 1825
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.11
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.67
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 745

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві