Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Севастополь – місто-герой

  vote data
  Автор: Христина Процик Дата публікації: 23.05.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Севастополь – то портове місто АР Крим, воно із сивою-сивою історією, на своєму узбережжі воно налічує понад 30 бухт Чорного моря! Розкинулося місто на Гераклейському півострові. На теренах регіону беруть початок усі 3 пасма кримських гір. Місто – чудне, місто – славне, місто-герой Севастополь.

  Фото. Севастополь – місто-герой Фото. Севастополь – місто-герой Фото. Севастополь – місто-герой Фото. Севастополь – місто-герой

  Дата заснування: червень 1783 року

  День міста: червень

  Населення: 383 759 осіб (на 1.04.2013)

  Загальна площа: 1079 км?

  Особливості місця

  Є багато варіацій перекладу міста: «найясніше місто», «імператорське місто», «величне місто», «місто слави» та інші, але загалом суть відома. Самою вже назвою йому пророкувалося не сіре життя.

  На території сучасного Севастополя – ще в античну добу була грецька колонія Херсонес. Якийсь час воно входило і до Римської, і до Візантійської імперій. Це староруське місто Корсунь. Є легенда, що саме тут прийняв хрещення Володимир Великий. А ще тут побував святий апостол Андрій Первозванний.

  Власне, сам Севастополь заснований у червні 1783 році. Місто пережило Кримську війну кінця ХІХ століття, громадянську війну початку ХХ століття, Друга Світова війна. Саме у роки війни Севастополь одержав титул «місто-герой», тому що оборона цього міста тривала аж 250 днів!

  Найбільша особливість цієї території – це бухти! Чудесні, ніколи не замерзаючі, чим мають неймовірну вагомість у портовому житті країни та й узагалі світу цілого. Серед них: Південна, Балаклавська, Козача, а найголовніша та найбільша з яких — Севастопольська, де знаходяться головна база для військово-морських флотів і крупні порти. Самі затоки є надзвичайно гарними та дещо романтичними місця.

  Клімат у місті морський, відносно м’який. Тут приємно та корисно відпочивати. У місті є багато цікавих місць для відвідин: музеї, театри, храми, собори, будинок культури, кенаса. Головною пам’яткою міста є залишки старого міста Херсонес. Колись це було величне й могутнє місто, красиве. І хоча зараз це лише руїни, проте це дуже гарне місце! Тут є руїни античного амфітеатру, залишки колишнього монетного двору, сигнальний дзвін, фортечна стіна, а ще величні колони, які тягнуться аж до неба!

  Тож, завітайте у місто – чудне, місто – славне, місто-герой Севастополь.

  Поради незнайомцю

  Зупинитись на нічліг у місті можна у бідь-якому відпочинковому чи готельному закладі. Але подбайте про це зарання, адже місто – туристичне. А втрапивши сюди, обов’язково завітайте на територію колишнього Херсонеса.

  Севастополь – місто-герой. Як добратися?

  У місті є залізничний вокзал та автовокзал, які знаходяться одне біля одного, також морський порт, аеропорт. Можна, звісно, скористатися й власним транспортом.

  Контакти

  Міська влада

  Адреса: 99011, м. Севастополь, вул. Леніна, 3, тел.: +380-692 54-05-38


  Література

  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C

  http://sev.gov.ua/ua/

  Теги:

  Херсонес Гераклейський півострів Корсунь Володимир Великий Андрій Первозванний Південна бухта Балаклавська бухта Козача бухта Севастопольська бухта

  Радимо відвідати

  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Балаклава – приємне передмістя Севастополя Музей ремонту підводних човнів у місті Балаклава Херсонес Таврійський Севастополь – місто-герой