Авторизація
loading
  • Місця
  • Події
  • Журнал
  • Екскурсії
  • Мої Стежки
  • Про нас
  • Сплануйте маршрут
    Фільтр місць
    Куди поїхати на відпочинок?

    Севастополь – місто-герой

    vote data
    Автор: Христина Процик Дата публікації: 23.05.2013
    Карта
    Сплануйте маршрут

    Севастополь – то портове місто АР Крим, воно із сивою-сивою історією, на своєму узбережжі воно налічує понад 30 бухт Чорного моря! Розкинулося місто на Гераклейському півострові. На теренах регіону беруть початок усі 3 пасма кримських гір. Місто – чудне, місто – славне, місто-герой Севастополь.

    Фото. Севастополь – місто-герой Фото. Севастополь – місто-герой Фото. Севастополь – місто-герой Фото. Севастополь – місто-герой

    Дата заснування: червень 1783 року

    День міста: червень

    Населення: 383 759 осіб (на 1.04.2013)

    Загальна площа: 1079 км?

    Особливості місця

    Є багато варіацій перекладу міста: «найясніше місто», «імператорське місто», «величне місто», «місто слави» та інші, але загалом суть відома. Самою вже назвою йому пророкувалося не сіре життя.

    На території сучасного Севастополя – ще в античну добу була грецька колонія Херсонес. Якийсь час воно входило і до Римської, і до Візантійської імперій. Це староруське місто Корсунь. Є легенда, що саме тут прийняв хрещення Володимир Великий. А ще тут побував святий апостол Андрій Первозванний.

    Власне, сам Севастополь заснований у червні 1783 році. Місто пережило Кримську війну кінця ХІХ століття, громадянську війну початку ХХ століття, Друга Світова війна. Саме у роки війни Севастополь одержав титул «місто-герой», тому що оборона цього міста тривала аж 250 днів!

    Найбільша особливість цієї території – це бухти! Чудесні, ніколи не замерзаючі, чим мають неймовірну вагомість у портовому житті країни та й узагалі світу цілого. Серед них: Південна, Балаклавська, Козача, а найголовніша та найбільша з яких — Севастопольська, де знаходяться головна база для військово-морських флотів і крупні порти. Самі затоки є надзвичайно гарними та дещо романтичними місця.

    Клімат у місті морський, відносно м’який. Тут приємно та корисно відпочивати. У місті є багато цікавих місць для відвідин: музеї, театри, храми, собори, будинок культури, кенаса. Головною пам’яткою міста є залишки старого міста Херсонес. Колись це було величне й могутнє місто, красиве. І хоча зараз це лише руїни, проте це дуже гарне місце! Тут є руїни античного амфітеатру, залишки колишнього монетного двору, сигнальний дзвін, фортечна стіна, а ще величні колони, які тягнуться аж до неба!

    Тож, завітайте у місто – чудне, місто – славне, місто-герой Севастополь.

    Поради незнайомцю

    Зупинитись на нічліг у місті можна у бідь-якому відпочинковому чи готельному закладі. Але подбайте про це зарання, адже місто – туристичне. А втрапивши сюди, обов’язково завітайте на територію колишнього Херсонеса.

    Севастополь – місто-герой. Як добратися?

    У місті є залізничний вокзал та автовокзал, які знаходяться одне біля одного, також морський порт, аеропорт. Можна, звісно, скористатися й власним транспортом.

    Контакти

    Міська влада

    Адреса: 99011, м. Севастополь, вул. Леніна, 3, тел.: +380-692 54-05-38


    Література

    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C

    http://sev.gov.ua/ua/

    Теги:

    Херсонес Гераклейський півострів Корсунь Володимир Великий Андрій Первозванний Південна бухта Балаклавська бухта Козача бухта Севастопольська бухта


    comments powered by HyperComments

    Радимо відвідати

    Кам’янець-Подільськи..
    Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
    Маршрут екскурсії
    Кам'янець-Подільський, Дністро..
    Ціна, грн 995
    Гуцульські Карпати +..
    Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
    Маршрут екскурсії
    Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
    Ціна, грн 895
    Сиро-Винний тур Зака..
    Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
    Маршрут екскурсії
    Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
    Ціна, грн 895
    Їдемо в дельфінарій
    Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
    Маршрут екскурсії
    Ціна, грн 150

    Підписуйся на оновлення


    Місця довкола

    Балаклава – приємне передмістя Севастополя Музей ремонту підводних човнів у місті Балаклава Херсонес Таврійський Севастополь – місто-герой