Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Сімферополь

  vote data
  Автор: Христина Процик Дата публікації: 17.05.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Сімферополь – то столиця АР Крим, то його осердя. Розташований центр на північних схилах кримських гір та над річкою Салгір. Місто – головне сполучення між усіма курортами півострова, туристичне й цікаве для відвідувачів. Тут є чимало місцин, куди варто потрапити!..

  Фото. Сімферополь Фото. Сімферополь Фото. Сімферополь Фото. Сімферополь

  День міста: перша неділя червня

  Населення: 335 582 осіб (01.01.2012)

  Загальна площа: 107.41 км?

  Особливості місця

  Історія у міста вже дуже давня, адже місто з’явилося ще у ІІІ сторіччі до н.е. Тоді це було скіфське місто, яке називалось Неаполь Скіфський. Потім це було татарське поселення, а лише у 1784 році після загарбання Криму Російської імперією було утворено місто із сучасною назвою Сімферополь за наказом Катерини ІІ. Згодом, місто належало Армії УНР, а ще пізніше стає центром Кримської АРСР, ну і нарешті (1998 р.) столицею АР Крим.

  Місто дуже велике, насичене пам’ятками, туристами та просторими широкими вулицями. Воно сучасне та цікаве. Тут є чимало місць вартих уваги, адже у Сімферополі: 94 пам'ятки архітектури, з яких 3 — національного значення; 114 пам'яток історії та один археологічний комплекс національного значення.

  Найдавніша пам’ятка Сімферополя – мечеть Кебір-Джамі, яка розташована майже в самому центрі міста. У ХVІІІ сторіччі вона була зруйнована, але швидко відновлена і збережена до тепер.

  У Сімферополі є залишки старого міста – «Неаполя Скіфського» – це тепер археологічний комплекс, який вабить туристів подихом давнього. Найяскравішими пам’ятками Неаполя є мавзолей із похованнями скіфського царя та знаті, а також вирубані у скелі похоронні склепи із настінними розписами.

  У місті багато церков, мечетей, музеїв, пам’ятників, ріка, парків, Долгоруковський обеліск (перший пам’ятник Сімферополя), собори, ботанічний сад, дуб «Богатир Тавриди», якому 650 років.

  Приїжджайте у Сімферополь і нумо оглядати усі туристичні й не тільки:) місця!


  Поради незнайомцю

  Якщо ви бажаєте приїхати у Сімферополь на ніч, то заздалегідь подбайте про бронювання номерів у готелях, адже місто туристичне і користується популярністю. А от готелів у місті вистачає.

  Сімферополь. Як добратися?

  Сімферополь має чудове транспортне сполучення із усіма обласними центрами та курортами Криму зокрема. Тут є великий залізничний вокзал, міжнародний аеропорт, а також чотири автостанції. А ще через місто проходить тролейбусна лінія Сімферополь—Алушта—Ялта, яка проходить біля моря, гір – однією з найгарніших трас Криму.

  Контакти

  Міська влада

  Адреса: 95000, Автономна Республіка Крим, м. Сімферополь, вул. Толстого, 15, +380-652 27-65-14


  Література

  http://sim.gov.ua/ua/

  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%96%D0%BC%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C

  Теги:

  Долгоруковський обеліск Сімферополь ботанічний сад дуб «Богатир Тавриди» Неаполь Скіфський мечеть Кебір-Джамі ріка Салгір


  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Сімферополь