Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Парк Кіото

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 15.05.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Цікавим місцем у Києві є парк Кіото, який знаходиться між Броварським проспектом та вулицею Кіото. Оригінальність цього парку полягає у тому, що це штучний сад із каменів з великою пагодою у центрі композиції. Місце є чудовим для відпочинку киян та цікавим для гостей столиці. Парк Кіото – це дивовижне вкраплення японської культури в київські ландшафти.

  Фото. Парк Кіото Фото. Парк Кіото Фото. Парк Кіото Фото. Парк Кіото

  Особливості місця

  Цікаво, що парк Кіото є прикладом дружніх відносин і співпраці Києва та японського містечка Кіото, яке вважається культурною столицею сонячної Японії. Історія парку почалася ще у 1972 році, коли й було підписано договір між Україною та Японією про співпрацю та розвиток зазначених міст.

  На честь свого відкриття парк Кіото отримав у подарунок гранітну пагоду – квадратну багатоповерхову колону заввишки п’ять метрів. Така культурна споруда має призначення для закладення певних реліквій та сприятливо впливає на довколишнє середовище.

  Усі деталі цього парку створені авторами проекту невипадково, адже усі символи були взяті з культури Японії та втілені на київській землі. Отож, для відтворення культурного пласту країни східного сонця, учасники створеного проекту парку побували у таких містах як Осаке, Хіросіма та Кіото. Саме завдяки побаченому у цих містах Японії та спілкуванню із садівниками і було створено парк Кіото. Варто відзначити, що японські майстри паркового мистецтва також вносили свої професійні корективи у розбудову парку Кіото.

  Колориту парку додають японські ліхтарики, символічні японські дерева та обриси знаменитої гори Фудзіяма. А ще тут найбільша алея сакур у Києві – незрівнянна краса. Парк Кіото – чудове місце для відпочинку у незвичному для української культурної традиції східному стилі!


  Поради незнайомцю

  У парку Кіото треба обов’язково побачити такі цікаві місця як: «камінь почесного сидіння», «камінь печерного виду», «камінь-оберіг» та «камінь місячної тіні» - все це символіка японської культури, яка має свій глибокий зміст. Також у парку є знаковий клен, посаджений представниками обох країн, - символ їх співпраці.

  У парку Кіото можна влаштувати пікнік, покататися на роликах, для дітей тут облаштовані спеціальні майданчики. Перекусити можна й у кафе, що поблизу станції метро «Лісова».


  Парк Кіото. Як добратися?

  Адреса парку: вулиця Кіото. Краще добиратися на метро – це станція «Лісова» (пішки 2 хвилини) або «Чернігівська».

  У кого є власне авто, то під’їхати до парку можна через вулиці Мілютенка, Маршала Жукова та Братиславської.


  Література

  1. сайт "Місця Києва" http://mesta.kiev.ua/romantic/356-park-kioto.html

  2. Сайт «Наш Київ» http://nashkiev.ua/enciklopediya/dostoprimechatelnosti/parki/park-kioto/

  Фото: Богдан Чепурко група «Цікаві місця» http://vk.com/club35955185

  Теги:

  київ сакура японія кіото


  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві