Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Майдан Незалежності

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 14.05.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Серцем не лише Києва, але й України є Майдан Незалежності. Це не тільки важлива історична частина столиці, але й місце, де розташовані головні офіційні установи нашої держави. Так, зокрема, на Майдані Незалежності знаходяться, Міжнародний центр культури, Головпоштамт, Консерваторія, монумент незалежності, а також один з найбільших у місті торгових центрів «Глобус» та ще багато чого цікавого, що треба побачити всім.

  Фото. Майдан Незалежності Фото. Майдан Незалежності Фото. Майдан Незалежності Фото. Майдан Незалежності

  Особливості місця

  Майдан Незалежності – це головна площа Києва, яка розташована між вулицями Хрещатик, Бориса Грінченка, Софійською, Малою Житомирською, Михайлівською, Костьольною, Інститутською, Городецького архітектора та провулком Т. Г. Шевченка.

  Майже 10 століть тому там, де нині починається вулиця Софійська, була Лядська брама, що вела до верхнього міста. На території Майдану у 18 столітті були кам’яні фортечні мури та Печерські ворота.

  Свою сучасну назву Майдан отримав із проголошенням незалежності України у 1991 році. Звичайно, що головною національною пам’яткою на Майдані Незалежності нині є монумент незалежності – статуя жінки в білому вбранні, що стоїть на земній кулі і тримає у руках гілку калини.

  На Майдані Незалежності знаходиться багато фонтанів, які є архітектурною окрасою Києва. Усі національні свята та народні гуляння проходять саме на Майдані Незалежності. У вихідні Майдан разом із Хрещатиком стає пішохідною зоною.

  Сучасною окрасою площі є й цікавий пам’ятник закоханим ліхтарям – витвір авангардного мистецтва, де пари призначають побачення одне одному.


  Поради незнайомцю

  На Майдані Незалежності були встановлені скляні павільйони, які служать входом у підземну частину площі. Саме тут находяться дорогі бутіки та кафе. Крім того, на Майдані Незалежності розташовані готелі «Україна» і «Козацький».

  Майдан Незалежності. Як добратися?

  Адреса: м. Київ, Майдан Незалежності – головна площа міста. Дістатися найзручніше на метро – це однойменна станція «Майдан Незалежності».

  Література

  1. Сайт «Місто Київ» http://www.kievtown.net/ukr/sights/nezavisimosti.htm

  2. Сайт http://toronto.com.ua/news/2010-02-25-124

  Фото: Богдан Чепурко група «Цікаві місця» http://vk.com/club35955185

  Теги:

  столиця України Київ монумент Незалежності


  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві