Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Маріїнський парк

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 13.05.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Маріїнський парк – це затишне містечко у Києві, де можна відпочити від гамірливої столиці. Разом із Хрещатим парком Маріїнський складають Паркове кільце Києва. Це один із найпопулярніших екскурсійних маршрутів.
  Парк розташований уздовж мальовничих Дніпрових схилів. Проходячи його алеями зі старими ліхтарями обабіч, можна помилуватися свіжістю київських каштанів та старовинних лип, які зберігають свої таємниці.

  Фото. Маріїнський парк Фото. Маріїнський парк Фото. Маріїнський парк Фото. Маріїнський парк

  Особливості місця

  Сьогодні у парку відпочивають не лише кияни, але й туристи, адже Маріїнський парк – це пам’ятка садово-паркового мистецтва, яка займає територію близько 10 гектарів. Тут неподалік Верховної Ради України ростуть різні види та сорти кленів, лип, відомих для Києва каштанів та різноманітні чагарники.

  Маріїнський парк – це садовий ландшафт виконаний в англійському стилі, який було закладено ще у 1974 році за проектом садівника О. Недзельського на місці колишнього Палацового парку.

  Сьогодні Маріїнський парк – це перехрестя кількох цікавих місць. Своєю назвою Маріїнський парк завдячує палацу розташованому трохи далі. Маріїнський палац було побудовано в 1750-1755 роках, і він і досі залишається окрасою Києва.

  До того ж, Маріїнський парк – це місце, де знаходиться київський Місток Закоханих, який поєднує Хрещатий та Маріїнський парки. Це місток є уособленням кохання та романтики, адже тут роблять пропозиції руки та серця, призначають побачення, а молодята скріплюють символічними замочками свою любов.

  Парк прикрашають місця відпочинку, що являють собою охайні лавки та красиві фонтани. Тож навіть у центрі міста можна знайти затишний спокійний куточок, такий як Маріїнський парк.


  Поради незнайомцю

  Якщо не хочете просто пройтися парком, то у Маріїнському парку ще можна й кататися на сігвеях і роликах. Цікавим є і те, що у теплу пору року Літня естрада парку збирає любителів музики – у вихідні дні практично під відкритим небом проходять «Київські музичні вечори», коли в парку звучить джаз і класична музика, а п'ятничні вечори належать латиноамериканським ритмам – тут проходять тематичні вечірки, де не просто танцюють, а й вчать всіх бажаючих танцювати запальну сальсу.


  Маріїнський парк. Як добратися?

  Дістатися можна на метро – це станція Арсенальна. Від Арсенальної площі повернути на вул. Михайла Грушевського або від Європейської площі звернути праворуч на вул. Грушевського та пройти трохи вгору – це приблизно10 хвилин пішки.

  Ще можна піднятися від Європейської площі по вулиці Грушевського (850 метрів) або через Хрещатий парк.


  Література

  1. Сайт «Місто Київ» http://www.kievtown.net/ukr/sights/mariinski_park.html

  2. Сайт http://gyrno.net/info/uk/putiv/mar%D1%96%D1%97nskii-park

  Фото: з сайту http://afisha.tochka.net/ua/parks/35680-mariinskiy-park/


  Радимо відвідати

  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві