Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Наводницький парк. Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 13.05.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Ще однією цікавою місциною для відпочинку та прогулянок, а також історичною ланкою життя Києва, є Наводницький парк, який знаходиться у Печерському районі міста.
  Цікавим є те, що парк має форму неправильного трикутника і, ніби магічно, створює кути з Набережного шосе, Дніпра та мосту імені Патона. Отож, наскільки незвичною є ця територія, варто переконатися кожному із мандрівників.

  Фото. Наводницький парк. Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь Фото. Наводницький парк. Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь Фото. Наводницький парк. Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь Фото. Наводницький парк. Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь

  Особливості місця

  Наводницький парк – один із затишних і негаласливих у Києві. Якщо ви зібралися відпочити й зануритися в спокій – то вам сюди!

  Площа цього парку понад 11 гектарів спланованих композицій.

  Свою історію парк починає з 1970-х років і колись носив назву імені В. Примакова – тому кияни іноді називають вже нині Наводницький парк саме так. З цього приводу у парку встановлено пам’ятник В. М. Примакову (члену Військової ради наркома оборони СРСР ) та Засновникам Києва – з цим пам’ятником візуально асоціюється Київ – це постать Хорива, Кия, Щека і їхньої сестра Либідь у човні. Тут знаходиться й красивий фонтан з підсвічуванням, який і прикрашає пам’ятник Засновникам Києва.

  Наводницький парк – один із маршрутів весільних кортежів. Існує традиція, що наречені повинні, стоячи спиною до пам’ятника, закинути в човен букет квітів – якщо влучно, то значить і подружнє життя складеться.

  Варто відзначити, що у Наводницькому парку облаштовано так званий «круглий зал» - центр якого обрамлюють пірамідальні тополі, а всередині розташована клумба різновиду хвойних.


  Поради незнайомцю

  Верхня тераса Наводницького парку розташована на рівні 105 метрів над рікою Дніпро – це дозволяє помилуватися красою Набережного шосе, що пролягає поруч, краєвидами та просторами лівого берега Києва. Парк є чудовим місцем для сімейного відпочинку.


  Наводницький парк. Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь. Як добратися?

  Добратися краще на метро – станція «Дружба народів». Далі проїхати на автобусі до зупинки навпроти кафе «Бомбей Пелес». Потім перейти дорогу і пройти до Дніпра.

  Або ж їхати у напрямку мосту Патона до Набережного шосе – станція метро «Дніпро».


  Література

  1. Сайт «Київ» http://wek.kiev.ua/uk

  2. Сайт «Місто Київ» http://www.kievtown.net/ukr/sights/navodnizkiy_park.html

  Фото: з сайту «Місця Києва»


  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві