Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Судак

  vote data
  Автор: Христина Процик Дата публікації: 02.05.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Судак – це місто в Автономній Республіці Крим. Воно привабливе та насичене пам’ятками архітектури, історією, красою, природою, враженнями й емоціями. Тут не знаєш із чого розпочинати свою подорож, адже для цього потрібна чимала кількість часу, тому сюди приїжджайте на довготривалий відпочинок і залишайтесь:) То що ж такого особливого у цьому місці?

  Фото. Судак Фото. Судак Фото. Судак Фото. Судак

  Дата заснування: 212 рік

  День міста: у жовтні

  Населення: 16 939 (2010)

  Загальна площа: 14,294 км?

  Особливості місця

  Клімат у Судаку приємний і теплий як влітку так і взимку. Місто є привабливим для туристів завдяки численним цікавинкам міста та його околиць. Судацька міська рада налічує 21 пам'ятку історії, 22 пам'ятки архітектури та архітектурно-археологічні комплекси, з яких 6 — національного значення.

  Серед них археологічний комплекс Сугдеі-Солдаї, парк туристсько-оздоровчого комплексу «Судак», церква Пресвятої Богородиці, залишки стародавньої церкви (недалеко від фортеці), німецька колонія, пам'ятник татарам, аквапарк «Судак» (неймовірний), лісопарк «Перчем», Мис Алчак, який є заповідником, гора Сокіл, а головне – море-море-море!

  У самому Судаку є одна з найвідоміших кримських фортець – Генуезька, розташована на стародавньому кораловому рифі. Вона чарує прекрасними краєвидами на море, гори і своєю величезною площею у 30 га. Історія у цього замку дуже давня, адже перші фортечні укріплення були зведені ще візантійцями у VІ-VІІ століттях; на його території є мусульманська мечеть Падішах Джам ( датована ще в XIII-XV ст.). Генуезька твердиня належить до Національного заповідника «Софія київська». Якщо пощастить, можна втрапити на одне з багатьох культурних заходів, які тут проходять: турніри з фехтування, театралізовані фестивалі, постановочні битви: бої на мечах, штурм фортеці або ж стати героєм фільму, адже на території фортеці знімалося багато історичних художніх фільмів.

  Особливістю самого Судаку є те, що його укріплення майже не перебудовувались з часів Середньовіччя! Здається майже нереальним? Перевірте самі! Судак чекає кожного із вас!


  Поради незнайомцю

  Із ночівлею у Судаку проблем не буде, адже це місто туристичне, тому тут є багато відпочинкових комплексів, готелей та садиб для оренди. А завітавши сюди, відвідайте усі вищеперераховані місця і не залишитесь без хороших вражень.

  Судак. Як добратися?

  Потрапити до Судаку можна від Сімферополя (відстань між ними 102 км) автобусом чи власним транспортом. А найближча залізнична станція Феодосія.

  Контакти

  Міська влада

  Адреса: 98000, вул. Леніна, 85а, тел. 2-23-64

  Література

  http://www.cygak.com/sights.htm

  http://uk.wikipedia.org/wiki/Судак_(місто)

  Теги:

  Генуазька фортеця археологічний комплекс Сугдеі-Солдаї парк туристсько-оздоровчого комплексу «Судак» церква Пресвятої Богородиці залишки стародавньої церкви німецька колонія пам'ятник татарам аквапарк «Судак» лісопарк «Перчем» мусульманська мечеть Падішах Джам Мис Алчак гора Сокіл Судак заповідник «Софія київська»

  Радимо відвідати

  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Лисяча бухта Судак