Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Печерський ландшафтний парк

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 24.04.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Чудовим місцем відпочинку в урбанізованому Києві виступає Печерський ландшафтний парк, де можна відчути свіжість повітря та помилуватися красою природних насаджень.
  Парк площею майже в 43 гектари вміщує в собі багато інших цікавих забудов, зокрема й Співоче поле, що стало місцем проведення багатьох фестивалів та концертів.

  Фото. Печерський ландшафтний парк Фото. Печерський ландшафтний парк Фото. Печерський ландшафтний парк Фото. Печерський ландшафтний парк

  Особливості місця

  Метою насаджень, якими став Печерський ландшафтний парк, було у 1981 році подовження смуги міських парків на схилах Дніпра, які поруч із комплексом Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

  В основі планування парку – постійний принцип симетрії.

  Щороку у парку проводяться різноманітні виставки природничої тематики. Зокрема такою є щорічна міська виставка квітів, яка проводиться десь на початку вересня. У цей час можна помилуватися оригінальністю та незвичністю представлених експонатів. На честь святкування Дня незалежності тут щороку проводиться виставка хризантем. Печерський парк не припиняє дивувати і взимку, так напередодні Нового року в цьому місці проводиться виставка льодових квітів та льодових фігур.

  Серед насаджень у Печерському ландшафтному парку переважають гостролисті клени, берези бородавчасті, породи граба та хвойних, а також різноманітні види декоративних чагарників.

  У центрі Печерського парку Співоче поле та каскад сходинок, що ведуть до Дніпровської набережної. Співоче поле являє собою сцену для проведення різних культурних заходів, обладнану лавами для глядачів. Це поле має гарну акустику і досить просторе, тому може вмістити велику кількість глядачів.


  Поради незнайомцю

  Печерський парк розташовані між Києво-Печерською лаврою та Набережним шосе, тому зі Співочого поля відкривається панорамний вид на Дніпро і лівий беріг Києва, а також видніються куполи Києво-Печерської Лаври.

  Печерський ландшафтний парк. Як добратися?

  Адреса Печерського ландшафтного парку: м. Київ, вул. Січневого повстання. Дістатися можна на метро – зупинка станція Арсенальна. Звідти приблизно 15-20 хвилин пішки до кінця вулиці Січневого повстання або на будь-якомі трансопрті, що рухається в бік Києво-Печерської Лаври.

  Література

  1. Інформаційний портал «Місця відпочинку» http://restplace.com.ua/uk

  2. Сайт «Дорога» http://www.doroga.ua

  Фото: з сайту «Я люблю Україну» http://iloveukraine.com.ua/p/0n4yVI та журналіста Валентини Стрикало


  Радимо відвідати

  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві