Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Мукачево

  vote data
  Автор: Христина Процик Дата публікації: 22.04.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Мукачево – це древнє українське місто, що знаходиться у серцевині Закарпаття. Тут переплелись вузли різних епох історії, на якому залишили відбиток немало різних володарів та імперій. Саме місто не є дуже великим за територією, але тут є на що поглянути та чим захопитись. Ви потрапите у дивовижну гармонію міста та натхненну атмосферу. Нумо сюди!

  Фото. Мукачево Фото. Мукачево Фото. Мукачево Фото. Мукачево

  Дата заснування: Х століття

  День міста: 26 травня

  Населення: 84 692 осіб

  Загальна площа: 27.9 км?

  Особливості місця

  Невже ви ще не побували у Мукачево? Тоді гайда туди на відпочинок! Тут є все: замки, фортеці, пам’ятники, гори, ріка Латориця, природа, цивілізація:) і це ще далеко не все! Побувавши тут один раз, ви при першій нагоді повертатиметесь сюди ще не раз, будьте певні.

  Мукачево – одне із найбільш відвідуваних місць Закарпаття та й України загалом. Немає точної дати заснування міста, проте відомо, що ще в Х столітті поселення було добре розвинутою місциною. Воно має хороше географічне положення, і ще з давніх часів знаходиться на перетині важливих торгівельних шляхів. Саме через це місто завжди було бажаним для загарбників і було в складі то Угорщини, то Австрії, то Польщі, згодом Чехословаччини, СРСР і вже нарешті незалежної України.

  Побувавши тут, спершу завітайте у замок «Паланок», візитівку міста. Це цікава фортифікаційна споруда, яка у дуже чудовому стані. За деякими легендами, саме від замку пішла назва міста. Кажуть, що під ним були млини, де мололи муку, тому й місто від «мука». Власне, саме «Паланок» – неофіційний символ міста.

  У Мукачево архітектура дихає і бароко, і ренесансом, і середньовіччям. Це відчутно у палаці Ракоці-Шенборна, монастирю Миколая, Мукачівському жіночому православному монастирі, католицькій церкві та ще багатьох визначних і не тільки пам’яток міста.

  Приїжджайте сюди і відчуйте дух справжнього українського міста! Мукачево чекає саме на вас!


  Поради незнайомцю

  Прибувши до Мукачево завітайте у всі визначні міста, а особливо у вищеназваних. Що ж до ночівлі, то це можна зробити у місцевих готелях.

  Контакти

  Міська влада

  Адреса: 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Пушкіна, 2


  Література

  http://ukrainian.travel/ua/pro-ukrayinu/mista/mukacheve

  https://uk.wikipedia.org/wiki/Мукачеве

  Теги:

  Мукачево Мукачів Мукачеве замок Паланок палаці Ракоці-Шенборна монастир Миколая Мукачівський жіночий православний монастир католицька церква ріка Латориця Закарпаття

  Радимо відвідати

  Тур-відпустка “Довко..
  Тривалість: 7 днів.
  Маршрут екскурсії
  Водоспад Шипіт, Синевирська по..
  Ціна, грн 2595
  Релакс-тур “Термальн..
  Тривалість: 2 дні.
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево, Косонь. Т..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Мукачево Замок Паланок Чинадієво Замок Чинадієво Середнє Мукачево