Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Косонь. Термальні води

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 16.04.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Відпочинок на території мальовничої природи з оздоровчим ефектом стає можливим у санаторії «Косонь», який розміщений неподалік села Косонь Берегівського району Закарпатської області неподалік українсько-угорського кордону .
  «Косонь» – це оздоровчо-рекреаційний комплекс європейського рівня, який відомий своїм термальним басейном, а також фантастичними природними умовами.

  Басейн в Косоні Басейн в Косоні Сауна в Косоні Косонь колаж

  Особливості місця

  Дивовижним для сучасного урбанізованого світу вже є й той факт, що комплекс "Косонь" розташований на території серед двохсотрічного дубового гаю площею у 8 гектарів, де є два прісних та два термальних басейни з мінеральною водою, один з яких працює цілий рік. Цікаво, що сам лікувальний комплекс виконаний в айстро-угорському стильовому колориті, тож це, дійсно, варто побачити. Вода косонських джерел особлива, адже вона, за дослідженнями вчених, унікальна за своїми хімічними властивостями, які порівнюють зі схожістю до властивостей води відомого бальнеологічного курорту Гойдусобосло в Угорщині. За температурними показниками вода в басейнах в середньому досягає приблизно 40 градусів. Якщо ви зважитеся вирушити в «Косонь», то пам’ятайте, що, за рекомендаціями, для лікування перебування у воді має складати по 30-40 хвилин з перервою на 1 годину. Біля четвертого басейну є дитячий майданчик, де відпочинок розрахований на всю сім’ю. Варто зазначити, що біля всіх басейнів є потрібні для комфорту кімнати, такі як масажний кабінет, душова, роздягальня тощо. А також поруч знаходяться чайні кімнати, де можна розслабитися і набратися сил.


  Поради незнайомцю

  На нічліг можна зупинити в самому оздоровчо-рекреаційному комплексі, де створені всі відповідні умови для відпочинку. Адреса: с. Косонь, Урочище 1. У 800 м від с. Косонь знаходиться зона відпочинку «Шошто-Термал». Поруч є автостоянка. У м. Берегово є готель «Вілла Баст». Адреса: вул. Б. Хмельницького, 126. Отож, якщо ви вирішилися на поїздку, то радимо відвідати всі запропоновані вище термальні басейни. Орієнтована ціна за вхід до басейну приблизно 40 грн (2013 рік).


  Косонь. Термальні води. Як добратися?

  До с. Косонь від м. Берегове по трасі Берегове-Чоп – приблизно 15 км. Це автошлях Т 0707. Щоб потрапити до комплексу «Косонь», то треба не доїжджаючи до села Косонь 1,5 км, орієнтуватись на покажчик та повернути ліворуч. Залізнична станція «Косино» знаходиться за 5 км від села. Відстань від Києва до м. Берегово приблизно 804 км. Відстань від Ужгорода до Берегово приблизно – 67 км.


  Контакти

  Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино» +38 (0312) 44-00-44, +38 (067) 907-55-00


  Література

  1. Інформаційний портал «Коснонь» http://koson.globalinfo.ua/tyrism/hotels/ 2. Портал «Фемілітревел» http://familytravel.com.ua/tour/ukraine/carpathia/koson/ Фото з сайту «Пансіонат» http://pansionata.net/photo/31890/3.htm

  Теги:

  Косонь косино термальні води термальні джерела

  Радимо відвідати

  Релакс-тур “Термальн..
  Тривалість: 2 дні.
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево, Косонь. Т..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Мукачево Замок Паланок Берегове і термальні води Косонь. Термальні води Берегове - "маленька Угорщина"