Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Чинадієво

  vote data
  Автор: Христина Процик Дата публікації: 15.04.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Чинадієво – це малодосліджене для туристів селище Закарпатської області. Відпочити тут можна і на природі, і в історичних місцях, познайомитись із приємними людьми та оздоровитись на свіжому повітрі. Відвідувачі селища, побувавши там, кажуть: «Чинадієво: куточок раю під охороною двох замків», а все завдяки красивій природі. Переконайтесь самі або ж спростуйте думку.

  Чинадіївський замок Фото. Чинадієво Чинадіївський замок Фото. Чинадієво

  Дата заснування: початок XIII століття

  День міста: 19 серпня

  Населення: 6823 осіб

  Загальна площа: 6.82 км?

  Особливості місця

  У Мукачівському районі Закарпатської області є селище міського типу Чинадієво, яке до середини ХХ століття йменувалось на честь Св. Миколи. Якщо вам набридли усі видатні місця Карпат, то варто завітати саме сюди, адже місцевість маловідома і ще не добре протоптана туристами.

  У Чинадієво, крім гарних околиць є й архітектурні пам’ятки, які ви зможете відвідати. Це насамперед Чинадіївський замок із двома кутовими вежами і стінами метрової товщини. За оповідками, у стінах фортеці був знайдений скелет людини, яку заживо замурували, щоб покращити обороноздатність споруди. Чудасія. А ще, якщо пощастить, ви можете втрапити на регулярні міжнародні та місцеві мистецькі заходи, які проходять саме тут. Неподалік – Миколаївська церква ХVІІІ ст., яка раніше з’єднувалася підземним переходом із замком.

  На окраїні селища розташований замок Берегвар, у якому аж 365 вікон, 52 кімнати та 12 входів! Відповідно до кількості днів, тижнів та місяців у році. Споруда перебудовувалася кілька разів, але зараз у чудовому стані.

  Завітавши у Ільїнську церкву, ви побачите дерев’яну колоду із хрестом усередині, який виявлений у 2002 році лісорубами після спилювання бука віку близько ста років. Сама церква – греко-католицька і являється перебудованим костелом ХV ст.

  Ну і на завершення прогулянки відчуйте матінку природу біля водоспаду Скакало, розташованого в урочищі нижнє Грабовище, що за 3,5 км від Чинадієво.


  Поради незнайомцю

  Щодо нічлігу, то вибір у вас буде великий! Неподалік від Чинадієво по дорозі на Сваляву в колишньому лісовому палаці графів Шенборнів є санаторій «Карпати», будинок відпочинку, літній спортивний табір «гойдалка». А у 10 км від селища між крутими гірськими схилами є санаторій «Синець», який знаний своїми лікувальними водами. І не забудьте добре дослідити усі цікаві місця Чинадієво і поділитися із друзями.

  Контакти

  Селищна рада

  Адреса: 89640, Закарпатська обл.,

  Мукачівський р-н,

  смт.Чинадійово,

  вул.Волошина,41

  Телефони: +380 (3131) 4-99-98; 62-5-31

  Література

  http://www.aptekagal.com.ua/show_article.php?year=2008&month=7&num=12

  http://uk.wikipedia.org

  http://www.doroga.ua/pois/Zakarpatskaya/Chinadievo/1967

  Теги:

  Чинадієво Чинадіївський замок Замок Шенборн замок Берег вар Миколаївська церква Ільїнська церква закарпаття Карпати краса природа водоспад Скакало Латоріца Мукачево Свалява урочище Нижнє Грабовище


  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Релакс-тур “Термальн..
  Тривалість: 2 дні.
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево, Косонь. Т..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Мукачево Замок Паланок Гірськолижний курорт «Воєводино» Чинадієво Замок Чинадієво Мукачево