Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Водоспад Гук Женецький

  vote data
  Автор: dumy4ka Дата публікації: 19.02.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Женецький Гук (Женецький водоспад) — водоспад в Українських Карпатах, на потоці Женець. Розташований на відстані приблизно 5 км від траси, 9 км від станції Татарів на території Карпатського національного природного парку.Є одним із найгучніших і найпрекрасніших водоспадів в Карпатах.

  Фото. Водоспад Гук Женецький Фото. Водоспад Гук Женецький Фото. Водоспад Гук Женецький Фото. Водоспад Гук Женецький

  Особливості місця

  Водоспад Гук – один з найкрасивіших водоспадів в українських Карпатах. Знаходиться в мальовничому гірському куточку;Підхід до водоспаду є дуже зручним, обладнаний дерев’яними поручнями.. Для огляду видовищного водоспаду є майданчик, хоча можна спуститися і до “купелі”.Водоспад спадає каскадом, утворюючи природні ванни, де кожен сміливець може зануритись у гірську освіжаючу воду. Завдяки постійному зволоженню і бризам водоспаду, рослинність тут буйна і різноманітна. А от на шляху можна зустріти найрізноманітніших представників карпатської фауни: білку, лисицю, саламандру плямисту.Біля водоспаду завжди є можливість придбати цікаві тематичні сувеніри чи перекусити.

  Женецький водоспад є дуже молодим географічним об’єктом, адже він утворився у післявоєнні роки в результаті повені.

  Місцеві жителі дали назву водоспаду “Гук” через гул (шум), що доноситься від нього.

  А ще це місце прославилося тим, що неподалік розташована резиденція колишнього президента України Віктора Ющенка. І замість стежки до водоспаду веде цілком добра дорога з шлагбаумом при в'їзді.

  Поради незнайомцю

  Є ще один хороший варіант для любителів цікавого і невідомого – це шлях до водоспаду з Ямни (частина м. Яремче) через хребет Явірник. З гори Явірник можна помилуватися панорамним видом на Яремче. Потрібно мати на увазі, що маршрут не маркований, тому бажано мати з собою карту, або GPS навігатор.

  Водоспад Гук Женецький. Як добратися?

  Загалом можна виділити чотири маршрути, що включають в себе відвідини водоспаду Гук. Перший – класичний це так звана еклого-пізнавальна стежка “Женець-Гук”, шлях промаркований синім кольором. Маршрут проходить дорогою попри кришталевої чистоти потік Женець. Цією дорогою без проблем можна проїхати легковим автомобілем. На початку маршруту є шлагбаум і за прохід просять заплатити.

  Значно цікавіше є спуститися до водоспаду, перед тим піднявшись на мальовничу гору Хом’як, яка височить над селами Микуличин і Татарів. Море чудових краєвидів з вершини і не потрібно проходити через шлахбаум (перед шлахбаумом повернути ліворуч в ліс. Там і є початок маркованого маршруту на гору Хом’як). Маршрут промаркований червоним кольором до гори Хом'як і зеленим вниз до водоспаду. Також можна здійснити перехід гори зі сторони Буковеля (ввесь шлях промаркований зеленим кольром).

  Теги:

  водоспад гук женецький

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Чорногірський хребет Гірськолижний курорт "Ворохта" Cадиба «ВОДОЛІЙ» Водоспад Гук Женецький Говерла Петрос Яремче