Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Що почитати?

  50 куточків Львівщини, які варто відвідати

  vote data
  Автор: Андрій Садовий Дата публікації: 05.08.2014

  На Львівщині є все – гори, парки, річки, замки, палаци, цілющі джерела, монастирі, чудотворні ікони, курорти, санаторії.
  Путівник від Ірини Вороняк "50 куточків Львівщини, які варто відвідати" покликаний допомогти Вам відкрити всю красу цього дивовижного краю.


  Путівник поділений на райони Львівщини, які у свою чергу поділені на підрозділи із окремими містами, містечками та селами в яких заховалися історичні пам'ятки та природні чудеса краю.

  Нині в області під охороною держави перебуває понад 8440 пам’яток культурної спадщини, майже 3430 пам’яток архітектури, більш як 3820 пам’яток історії, 886 пам’яток археології та понад 300 пам’яток монументального мистецтва. У список історичних населених місць України внесено понад 55 міст та містечок області. Тому Львівщиною можна мандрувати роками і щоразу відкривати її для себе по-новому.

  Путівник “50 куточків Львівщини, які варто відвідати” – це проект насамперед і для мешканців Львівщини, котрим приємно пишатися рідним краєм, і показувати його свої гостям. Разом з тим цей проект, безперечно, і для туристів. Адже він допоможе їм краще підготуватися до того, де саме вони хочуть побувати і що побачити.

  Придбати путівник можна за цим посиланням: 

   

  Зрештою, вулиці, Львівщини цікаві туристам з усіх усюд. Адже історію тут творили представники  різних народів і національностей: не лиши українці, а й поляки, німці, євреї, татари, вірмени та інші. На Львівщині бували козацькі гетьмани, російські царі. На Львівщині своє кохання у місті з мощами святого Валентина – Самборі – знайшов російській самозванець Лжедмитрій. Селами та містами Львівщини Ярослав Гашек водив свого всесвітньовідомого Швейка. У Золочеві народився автор гімну Ізраїлю. На Львівщині з’явився на світ гетьман Сагайдачний та кавовий барон Юрій-Франц Кульчицький. На Львівщині народжувалися, закохувалися й творили історію польські королі.

  Приємних вам вражень та задоволення від мандрівок Львівщиною!

   

  Придбати путівник можна за цим посиланням: 

   

  Радимо відвідати

  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Цікаво почитати

  Перелік водойм, де можна безпечно купатися на Львівщині. Як підготуватися до поїздки за кордон в умовах пандемії. Роз'яснення МЗС Де поплавати влітку біля Львова. Перелік озер, локація та ціни. 8 переконливих причин, щоб подорожувати частіше

  Підписуйся на оновлення