Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Що почитати?

  У львівському аеропорту оркестр виконав «Оду до радості»

  vote data
  Автор: Остап Мацьків Дата публікації: 30.03.2014

  У неділю 30 березня 2013 у Міжнародному аеропорту Львів імені Данила Галицького відбувся флешмоб-концерт Львівського академічного симфонічного оркестру «INSO Львів» і камерного хору «Глорія», які виконали гімн Євросоюзу – «Ода до радості».

  Таким чином учасники акції, яка одночасно відбулася в аеропортах Києва, Донецька, Дніпропетровська, Одеси і Харкова, вшанували пам'ять Небесної сотні та підтримали єдність і цілісність України.


  «Люди мистецтва як птахи прагнуть до свободи, а свобода - це простір, небо, вільний політ думки, творчості і фантазії. Саме тому обрали аеропорт. Це також пам'ять про тих, хто здобував для нас свободу. Ми уславлюємо тих, хто боровся», – сказав диригент Володимир Сивохіп.

  Охочих послухати гімн ЄС було багато, вони вщент заповнили приміщення нового терміналу. Музиканти на прохання глядачів двічі зіграли «Оду до радості». Після цього музиканти і хор разом з глядачами виконали гімн України.

  Додамо, що придумали та реалізували проект волонтери зі Львова, Харкова та Києва, їх підтримало керівництво шести аеропортів. Проект є повністю волонтерським: і музиканти, й організатори роблять його безкоштовно.  Диригент  Джерело: Стежками України, zaxid.net

  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995

  Цікаво почитати

  20 місць у світі, які найчастіше фотографують 10 мальовничих островів, що розташовані на території України ТОП-10 природних див України, які потрібно відвідати кожному туристу У центрі Львова зустріли китайський Новий рік

  Підписуйся на оновлення