Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Що почитати?

  Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом

  vote data
  Автор: Остап Мацьків Дата публікації: 27.02.2014

  На початку березня Державний історико-культурний заповідник «Тустань» розпочинає проект «Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом», який триватиме впродовж трьох тижнів у селі Урич, Сколівського району, Львівської області. В рамках проекту для місцевих мешканців відбудуться лекції про агротуризм та навчання народних ремесел ткацтва, бондарства і гончарства.


  Проект «Територія можливостей. Розвиваємо регіон разом» був розроблений працівниками ДІКЗ «Тустань» як результат участі у семінарській програмі «ProMuseum: Розвиток ресурсної бази та модернізація музейної галузі України». Основним завданням проекту є налагодження співпраці із мешканцями сіл Урич, Підгородці та Сопіт, заохочуючи їх займатись народними ремеслами та спільними із Заповідником зусиллями розвивати сільський туризм у регіоні.


  У програмі проекту заплановані лекції по агротуризму, авторські зустрічі з митцями та майстер-класи народних ремесел. Місцем проведення є культурний центр “Хата у Глубокім” в селі Урич, у якому впродовж трьох тижнів житимуть майстри народних мистецтв, навчаючи своєму ремеслу. Наприкінці проекту буде організована виставка робіт, здійснених в рамках “Території можливостей”. Для слухачів лекцій по сільському туризму відбудеться ознайомча поїздка в комплекс агросадиб, а учасники навчальних майстер-класів зможуть відвідати Львівську національну академію мистецтв.


  В суботу, 1 березня, о 16:00 відбудеться перша лекція на тему: “Туризм у селі. Що, де і як?”. У неділю заплановано знайомство із майстром ткацтва, який впродовж наступного тижня буде проводити майстер-класи у Хаті в Глубокім.


  Організатори: ДІКЗ “Тустань”, ЛОГО “Тустань” в рамках проекту ProMuseum за підтримки МФ “Відродження”, МБФ “Україна 3000″, ГО “Український центр розвитку музейної справи”, ПАТ «Платинум банк».


  Партнери: ВГО “Бойківське етнологічне товариство”, Львівський інститут економіки і туризму, Львівська національна академія мистецтв, туристичний інтернет-каталог “Карпати.info”, інтернет-портал “Бойкосвіт”, ГО “Калиновий рай”.

  Джерело: Державний історико-культурний заповідник „Тустань“

  Адреса дирекції у Львові

  79000 м. Львів, вул. Чайковського, 17, 3-й пов.

  +38 (032) 261-37-80

  +38 (093) 468-87-74


  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Цікаво почитати

  Великдень у Гаю. Шевченківський гай. 2015. Канів. Урочистості з 200 років Т.Г. Шевченку ТОП-10 маловідомих місць Західної України, де варто побувати Промо ролик Миколаївської області

  Підписуйся на оновлення