Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Що почитати?

  8 переконливих причин, щоб подорожувати частіше

  vote data
  Автор: Наталка Павук Дата публікації: 16.09.2016

  Подорож – це завжди можливість відкрити щось нове та відпочити тілом й душею.


  Деякі люди народжуються з любов'ю до подорожей і проводять своє життя, шукаючи нові враження. Інші ж планують свої щорічні відпустки, вихідні, які проводять теж поза домівкою.

  Портал Еntrepreneur наводить 8 причин, чому варто поїхати хоча би в інше місто на вихідні.

  Ваша подорож не обов'язково повинна бути тривалою. Провівши один день поза звичною атмосферою, досліджуючи нове місто, ви відкриєте в собі нові можливості, приховані вміння та наповнитесь незабутніми емоціями.

  Відпочинок

  Якщо ви перебуваєте далеко від щоденного стресу, ваше тіло і розум відпочиває. Окрім цього, ви отримуєте новий досвід та вчитесь тримати свої думки подалі від щоденних проблем. Завдяки цьому ви можете зосередитись на тому, що бачите – пам'ятки, запахи, звуки та інше. Через кілька днів ви відчуєте, що ваше тіло починає розслаблятись.

  Відкриття нового

  Подорожі допомагають пробудити "внутрішню дитину", завдяки чому ви дивитесь на світ іншими очима. Зробіть те, що так і не зробили, наприклад, покатайтесь на гойдалці чи поплавайте.

  Перерви в роботі

  Деякі з ваших ідей спадають на думку тоді, коли ви займаєтесь чимось іншим, окрім вашої роботи. Спробуйте забути про неї під час подорожі і зануртесь в новий досвід, який оточує вас.

  Час для близьких людей

  Через шум та постійний поспіх в сучасному світі ми часто забуваємо про стосунки з сім'єю та близькими нам людьми. Подорожуючи разом, у вас з'являться спільні спогади, ви будете обмінюватись досвідом.

  Пошуки себе

  Коли ви перебуваєте поза межами звичного для вас світу, то починаєте бачити речі під іншим кутом, у вас з'являється натхнення, ви можете відновити інтерес до того, що давно уже забули, але так і не втілили в життя.

  Нові знання

  Самі подорожі створюють нові випробування для людини, а тому вона змушена розширювати свій набір навичок. Коли ви пробуєте щось нове, збільшуються ваші фізичні та психологічні здатності, а це з часом породжує більшу впевненість в собі.

  Час для роздумів

  Плануйте час, щоб під час подорожі нічого не робити. Посидіть на вершині гори, сходіть на рибалку, погрійтесь на сонці або подрімайте.

  Дозвольте своєму розуму насолодитись моментом, коли ви відпочиваєте, і ви самі побачите, як з'являються свіжі ідеї.

  Зв'язок з природою

  Більшість людей проводять занадто багато часу в закритому приміщенні. Подорожі змушують вас вийти на вулицю, дихати свіжим повітрям і насолоджуватись здатностями природи заспокоювати.

  Джерело: http://24tv.ua/8_perekonlivih_prichin_shhob_podorozhuvati_chastishe_n726194

  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895

  Цікаво почитати

  Перелік водойм, де можна безпечно купатися на Львівщині. Як підготуватися до поїздки за кордон в умовах пандемії. Роз'яснення МЗС Де поплавати влітку біля Львова. Перелік озер, локація та ціни. Медики пояснили, як подорожі змінюють мозок людини

  Підписуйся на оновлення