Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Що почитати?

  Чому пари, які подорожують разом, набагато щасливіші

  vote data
  Автор: Наталка Павук Дата публікації: 04.08.2016

  Щасливі пари, які проводять час разом, подорожуючи по світу, рідко розлучаються. Адже спільні подорожі є однією із запорук міцних стосунків.


  Подорож удвох вчить, в першу чергу, поважати один одного та йти на компроміси. А вміння слухати та вирішувати проблеми разом – це вже запорука міцних стосунків. Але це не всі причини, чому варто спробувати подорожувати зі своєю другою половинкою.

  Спільна мета

  Пари, які подорожують разом, дивляться на світ однаково. Вони удвох наважуються вийти із власної зони комфорту і починають ставити перед собою однакові цілі. Радість і задоволення від досягнення цілей посилюються, якщо хтось може розділити їх з тобою.

  Розуміння один одного

  Розбіжності присутні в кожних стосунках. Спільні подорожі налагоджують спілкування, вчать слухати один одного і розуміти іншу людину. Повага до чужих почуттів – міцний фундамент відносин. В дорозі пара вчиться йти на компроміси.

  Планування бюджету

  Двоє швидше знайдуть кілька шляхів, щоб вирішити, як зменшити витрати в поїздці. Вони розуміють цінність грошей, які не відкладаються на майбутнє, а використовуються для подорожей. Вони вчаться відмовлятися від непотрібних витрат, щоб потім вкласти гроші в спільні спогади.

  Ставлення до життя

  Коли доводиться вийти із зони комфорту, пари, що опиняються далеко від звичних місць, починають більше цінувати те, що мають. Вони розуміють, що їм не вистачає їх сімей, і міцніше прив'язуються до них.

  Завдяки подорожам вони стають більш сприйнятливими і вдячними за все - невеликі хороші події, які трапляються щодня.

  Відкриття нового

  Пробувати щось в перший раз завжди хвилююче. Хвилювання подвоюється, якщо вас двоє. Закохані навчають, мотивують один одного, допомагають один одному впоратися зі страхами і зробити що-небудь. Така система підтримки робить відносини міцнішими.

  Міцні дружні стосунки

  Пара пов'язується не тільки романтичними стосунками, а й дружніми. Закохані роблять все те, що зазвичай роблять кращі друзі. Вони приймають невдачі і недоліки іншого. Разом борються з негараздами, компенсують слабкі сторони один одного і рухаються вперед.

  Звичайно, щоб бути разом, ніхто не зобовязаний подорожувати. Та й подорож не дасть гарантії, що ви будете разом назавжди. Це залежить від вас самих.

  Любов – це головна причина, через яку люди залишаються один з одним. Подорож цього не замінить, але подарує відчуття причетності, навчить розуміння істинної цінності перебування удвох, принесе радість спільно пережитих моментів.

  Джерело: http://24tv.ua/chomu_pari_yaki_podorozhuyut_razom_nabagato_shhaslivishi_n711683

  comments powered by HyperComments

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Цікаво почитати

  Перелік водойм, де можна безпечно купатися на Львівщині. Як підготуватися до поїздки за кордон в умовах пандемії. Роз'яснення МЗС Де поплавати влітку біля Львова. Перелік озер, локація та ціни. 8 переконливих причин, щоб подорожувати частіше

  Підписуйся на оновлення