Авторизація
loading
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Що почитати?

  Стежками України! Про проект.

  vote data
  Автор: Остап Мацьків Дата публікації: 03.11.2020

  Перша на теренах українського інтернет простору всеУкраїнська база даних цікавих місць та подій!


  Центр сприяння та розвитку програм ЮНЕСКО у Львівській області

  Стежками.com - Стежками України!

  У нас Ви зможете знайти інформацію про:

  Декілька слів про проект:

  Ідея даного проекту виникла із-за відсутності в інтернеті подібного сайту. Коли почали обговорювати, проектувати, дійшли до висновку, що це має бути не маленький сайт типу форуму, а великий портал. На даний момент ми не маємо аналогів - у укрнеті є лише сайти туристичних фірм або агенції. Також знайшли локальні серфіси по Карпатах і ще декількох регіонах. Ми вирішили не зупинятися на одному регіоні, а зробити великий всеУкраїнський портал мандрівників.

  Зараз сайт є дуже молоденький, містить помилки як технічного так і організаційного плану. Прошу поставитися з розумінням.

  На запитання чи ми виживемо і чи потрібні суспільству? При проектуванні Стежок ми опитали багатьох людей, ми не знайшли жодної людини, яка сказала б що даний сервіс є лишнім. Навпаки, нам активно допомагали, подавали власні ідеї і рекомендації.

  Із часом ми іх всі втілемо у життя.

  Проте слід розуміти, що даний проект роблять люди. Насправді він є великий і написання його зайняло багато часу. Якщо говорити з технічної точки зору, то підходячи до реалізації проекту Стежками України! ми вирішили не обмежуватися існуючими системами, а написати свою, власну. Таким чином було затрачено багато часу, перш за все, на проектування, згодом на реалізацію. Що ми маємо від цього? Ми можемо внести зміни у будь-яке місце, внести поправку будь-де, ми не залежимо ні від кого. Що в нас вийшло Ви можете побачити тут.

  Звичайно є багато помилок, але ніколи не можна зробити все зразу правильно і добре, тим більше якщо задумано зробити такий великий масштаб. З часом ми будемо лише вдосконалювати і вдосконалювати наш проект, щоб бути успішними і приносити користь всім, хто любить подорожувати!

  Насправді задумано набагато більше ніж описано, в рукавах є декілька козирів. Ближче до зими буде запущено ряд додаткових сервісів, які повинні вам сподобатися!

  Ми відкриті для співпраці, готові розглянути найрізноматніші пропозиції. Подорожуйте Стежками України - нашими Стежками!

  контакти:

  stezhkamu@gmail.com 

  +38 098 7580158

  Подорожуйте з нами нашими Стежками!

  Джерело: Адміністрація

  Радимо відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.57
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 995
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцульські Карпати +..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Яремче, Буковель, Поляниця, Ве..
  Ціна, грн 895
  Сиро-Винний тур Зака..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 5
  Маршрут екскурсії
  Чинадієво, Мукачево Замок Пала..
  Ціна, грн 895

  Цікаво почитати

  Криптопозика від BitCapital в USDT Що таке криптопозика? Перелік водойм, де можна безпечно купатися на Львівщині. Як підготуватися до поїздки за кордон в умовах пандемії. Роз'яснення МЗС

  Підписуйся на оновлення